Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem fura, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy sok meleg párkapcsolatban folyton a párjával akar lenni?

Figyelt kérdés
Kb nem hagyják egymást élni, féltékenykednek ha az egyik fél találkozik a fiú haverjával stb

nov. 14. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ötvenes férfiként még sosem hallottam ilyet senkitől és egyetlen párról sem.
nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 48vagyok.....de én már hallottam ilyet.sőt ismerek is ilyen párokat.Szerintem a két véglet a legjellemzőbb.Vagy csalják egymást fűvel fával ,vagy szinte pórázon tartják egymást.arany középút nagyon kevés
nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyenben voltam benne és 3 év után betelt a pohár. Már nem kaptam levegőt a kapcsolatban, egyedül senkivel semmit nem csinálhattam. A párom azt sem értette meg, hogy nekem szükségem van énidőre, nem igénylem a 24/7 együtt töltött időt. Nem is vágyok egy ideig kapcsolatra, jelenleg iszonyúan élvezem, hogy megint egyedül vagyok...
nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy utolsó? Meg tudom érteni. Jelenleg én is ilyenben vagyok.
nov. 14. 21:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Baráti kapcsolataim már nincsenek is.
nov. 14. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Akinek énidő igénye van, az miért nem olyannal lép kapcsolatba,aki hasonló mentalitású ?

Jelenléti ívvel és törzsidővel nem működik egy kapcsolat.Nyilván nem jó örökké a másikkal lenni,de ezen lehet segíteni,mondjuk megbeszélve.

Az is lehet opció,hogy aki ragaszkodó,az esetleg nagyon szeretethiányos volt,vagy gyerekkorában a családja lexarta. Nyilván nem azért tapad valaki,hogy megfojtsa a másikat,vagy elmarja a barátait.

Ilyenkor meghallgatnám a másik felet is,mert lehet,hogy egész árnyaltabb lenne a kép.

nov. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem: arany középúton vagyunk 35 és 39 évesként. Bár páromnak kevés a barátja, de nekem például van egy nagyon jó meleg cimborám és párom kicsit sem féltékeny. :)
nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a 15 évnyi párkapcsolatunk alatt szintén kerültünk hasonló szituációba, hogy szinte megfojtottuk egymást az állandó együttléttel.

Okosan kell ezt kezelni, de az biztos, hogy mindenki számára kell biztosítani az én időt.

nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: 3-as voltam, 35 vagyok, a párom 32 volt. Barátok, családtagok is próbáltak hatni rá, hogy engedjen nekem több teret, de nem történt változás. Ő ilyen, ez van. Én meg az együtt töltött idő alatt csak 2 ismerőst tudtam szerezni. Bárhol bárkivel találkoztam, beszélni mertem, mindig az első kérdés volt, hogy meleg-e a másik illető. Ha te is ilyenben vagy, akkor jobb minél hamarabb lépni, ha nem történik változás.


6-os: talán azért, mert az ilyen dolgok is csak akkor derülnek ki, ha az ember már párkapcsolatban együtt él?

nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálunk ezek a kérdések: miért pasizol már megint? (Team meeting ahol valami random indiaival beszélek). Találkoztam egy egyetemi haverommal, amiről nem szóltam. Ez kiderült. Olyan szintű le*aszást kaptam, hogy hazudtam neki. Meg hogy ez volt az utolsó ilyen. Volt, hogy nekem kellett bocsánatot kérnem, mert be kellett mennem dolgozni, és miért nem home office-ból csinálom, úgysem nézi senki. Most meg a srácnak van egy csomó hitele. Egyelőre nem mer kérni, mert már így is adtam neki. De tudom, hogy rajtam kívül senki nem tudja nagyobb összegekkel támogatni.


És akkor a le*aszásokról nem beszéltem, hogy ő már 4x elmondta, mégis rossz helyre teszem az edényeket. Meg ő nem egy papagáj, hogy mindent ismételjen stb stb


Én egy ilyenben vagyok jelenleg. Bezzeg ha együtt vagyunk, mégsem tudom utálni, és szeretem.

nov. 17. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!