Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Képesek vagytok leszopni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok leszopni magatokat?

Figyelt kérdés
Nyugodtan ki lehet fejteni!

nov. 17. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Tizenéves koromban sikerült bekapni! Sajnos most már nem.
nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Tizenévesen én is tudtam
nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

12 tájt nekem is ment, a makk részét épp hogy be tudtam kapni.

Ma sajna nem megy pedig 17cm ami nem sok, de nem kevés és nem vsgyok elhízott, 21eves 180cm 78kg Átlagos, kissé izmos.


Pedig szopnam máig.

nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha üres a hasam, gyertyaállásban van, hogy nehezen, de elérem a nyelvemmel a makkom hegyét. Nem igazán élvezet, mert feszül közben a testem, kellemetlenül. Viszont van, olykor, hogy gyertyaállásban, beleverem a g3cimet a saját számba, arcomra.

Szopni másokat sokkal inkább szeretek. Könnyebb is, meg más g3cije izgatóbb, mint a sajátom, meg az együtt levés élménye, kettesben, és hogy örömet okozok evvel valakinek.

nov. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem félig sikerül bekapni. 19cm bár én vékonyabb hajlékony a vagyok. De nagyon nagyon fontos a nyújtás előtte. A legjobb gyakorlat rá ha nyújtott lábbal előre hajolsz és rá lépsz az ujjaidra. Nagyon feszül minden is , de utána sokkal hajlékonyabb a test.
nov. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Régen tudtam.Na már sajnos nem megy
nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban tudtam,nem volt könnyű,kényelmetlen volt,ennek ellenére rendszeresen csináltam,napi többször is. Most is elérem,de éppen hogy csak a számba veszem a végét és igazából a kezemmel csinálom,csak a számba spriccelek.
nov. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként nekem is ment, már sajnos nem.

28/F

nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen sima ügy volt

Mostmár nehezebb

nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Irigylem a válaszolókat akik be tudjak kapni, vagy nyelvvel el érik. ❤️
nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!