Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel tartod tisztán és puhán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tartod tisztán és puhán a bőrödet intim területeken?

Figyelt kérdés

Az arcomra arclemosót és hidratáló krémet használok.


Intim területeken csak néha hidratálok.

Esetleg arra lehet valami lemosót használni? Pl fenékre vagy a combomra.



#meleg #szex #homoszexualitás #ánusz #intim tisztálkodás
nov. 18. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz no vagyok, de nekunk van intim mosakodo szappanunk/gelunk. Szerintem azt pasik is hasznalhatjak, de biztos van kulon pasiknak is.
nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, van kimondottan férfi intim mosakodó, tusfürdő. Patikákban is lehet kapni, illatmentes. Annyit mondasz, hogy férfi intim mosakodót keresel mit tud ajánlani, mutatni és nagyon segítőkészen meg fogja mutatni, hogy milyen van. Nyugodtan lehet kérdezni (még szeretik is) mert így tényleg minőségi kiszolgálást tudnak nyújtani. Nekem ez a tapasztalatom.
nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdő és víz. Tudom, régimódi vagyok. :)
nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DominikX ***** válasza:
100%

Egy sima hidratáló lemosó, majd egy testápoló (retinolos, ha lehet) simán megteszi.

Ha nagyon extra akarsz lenni akkor használj lufát, vagy valamilyen hámlasztó/masszírozós eszközt. Én pl. A foreo body-t használom.

nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És milyen lemosóra gondoltál pontosan?

Az arcomat szoktam hámlasztani és utána hidratálom, de a fenekemet/combomat nem.

nov. 18. 16:25
 6/8 DominikX ***** válasza:

Nem gondoltam semmilyenre. Én most a Sol De Janero lemosóját használom, de nem ér annyi pénzt, szóval nem ajánlom. Ha száraz a bőröd akkor jól jönnek az olaj bázisú lemosók pl. La Roche Posay Lipikar Huile.

Ha nem száraz és nem problémás, akkor vennék egy sima olcsó DM-es vagy Rossmanos lemosót.

nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naponta zuhanyzok, ennyi.
nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig úgy mondatonként három idegen szó van. A kút meg a víz az megvan, meg valahol néhány kartonnal a szappangyárból...
nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!