Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Velem lehet a baj, ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj, ha két évnyi ismerkedés alatt ennyi problémám volt a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Mióta outoltam jó sok férfival volt randim. Volt aki kettő alkalom után ghostolt, volt aki 4 hónap randi után közölte, hogy nem akar kapcsolatot, volt akivel kevesebb mint 1,5 hónap alatt összejöttünk, de eladósodott, és az összes anyagi problémája miatt érzelmileg zsarolt. Pláne amikor leléptem tőle egy hétre, mert már nem bírtam a nyomást, de abba soha nem gondolt, hogy lehet vele is van gond....



Szóval lényeg a lényeg, lehet nem tudok biztonságosan kötődni, és emiatt fogok ki ilyen érzelmileg éretlen embereket?



nov. 18. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy türelmetlen. Bizonyára akad még neked való férfi, de írhattál volna kort is.
nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Semmi köze a te kötődési stílusodhoz. Sok balfasz van a randi piacon. Lesznek ilyenek mindig.
nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az érzelmi kötődés nem megy azonnal,aki nem így mondja,az nem igazat mond.Lehet,hogy tetszik,szimpatikus stb, de kötődni az egy hosszabb folyamat és ha jól halad, akkor pozitív hozadéka lesz.

Ma egyébként is nehéz párkapcsolatot alakítani,ugyanis ez két emberes folyamat.És ma feluletes az ismerkedés is,elkapkodott minden szempontból.

Igen,idő kell és sok-sok turelem, mondhatni kötélidegek :)

De ne szomorkodj, biztos már útban van feléd az,akivel egy Pár lesztek...csak még nem keresztezte egymást az utatok !

nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
30 vagyok. Párom még most is van, a legutolsó. De érzem, hogy nem biztos, hogy sokáig fog tartani
nov. 18. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,akkor félreértettem a kérdést.

De egyáltalán nem biztos,hogy vége lesz a kapcsolatodnak.


3 as vagyok

nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem veszed észre az apró jeleket, amik a későbbi problémákhoz vezetnek.


Talán túl gyorsan mész bele kapcsolatokba.


Talán olyannal is összejössz, akivel nem kéne, de nem hallgatsz a belső hangra, megérzésre, mert szeretethiányod van.


Talán csak túl sok a mentálisan problémás köztünk és ez a sorsunk; olykor társ mellett is magányosnak lenni.

nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen sztorikat olvasok mindig rajovok, hogy lehet nem is olyan rossz, ha az ember egyedul van:D de amugy viccet felreteve, en is mindig belenyulok a “joba” .. bar az igazat megvallva komoly kapcsolatom eppen nem is volt meg, odaig egyikkel sem jutottam. Vagy kiderult rola, hogy egy erzelmi manipulator narcisztikus hajlamokkal, aki a sajat belso mumusait probalta ram vetiteni, vagy kiderult, hogy egy drogos-alkoholista aki a talalkozasok erejeig szepen leplezte ezeket, vagy egy munkanelkuli leegett csoveskukorica, aki miutan osszekuporgatott penzet felelte alanyi jogon elvarta, hogy a hiltonban hivjam meg egy vacsorara..na mindegy. Nem vagy egyedul ez a lenyeg!
nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ez amit írt a 7-es,a drogos-alkoholistáról,az nagyon ismerős.

Lehet ugyanarról van szó,egy színészkedő álszent alakról.


3-as

nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég lehangoló amit írtok ....nekem is ilyesmikbe volt részem,de eddig nem is gondoltam bele a miértekre.nyilván ezekben nekem is van némi szerepem,de....és itt jön a lényeg ,nagyon elővigyázatosnak kell lenni .....de olyan szinten ,hogy az már szinte lehetetlen.Azvigényeket reálisan kell belőni és néha tudni kell megalkudni a részletekben.
nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
6) ezekben mind van igazság. Nekem csak az a fura, hogy egy pénzügyileg ingatag lábakon álló miért megy bele kapcsolatba? Én mentálisan valóban nem voltam oké, egy szakítás után rögtön elkezdtem keresni a szeretetet másban, de sosem vártam volna el, hogyha elfogy a pénz, ne adj isten ki is lakoltatnak, akkor rögtön a párom segítsen ki. Sajnos rá kell, hogy jöjjek, és ez nem tudom mennyire magyar valóság, vagy úgy a melegek általában-lengyel sráccal is randiztam, hasonló volt - nagyon sok melegnek borzasztó a viszonya a szüleivel, családjával. Van akinek az apja a fia halálát kívánja, így nem is mer hozzájuk hazamenni. Nálam szerencsére nem ilyen a szitu, mindig kaptam segítséget, lelkileg meg pénzügyileg is.
nov. 18. 21:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!