Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő paszívnak milyen játéksz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő paszívnak milyen játékszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Voltam többször passzív, könnyen tágultam, nem volt akadály befogadni a másik felet. De a passzív oldalt az évek során sosem tudtam élvezni. Mindig semleges érzés volt(a dugás és az ujjazás is), holott eléggé izgat a gondolat, hogy megdugjon a partnerem.

Az utóbbi időben fontolgatom hogy vegyek valamilyen játékszert. (dildó, elektromos prosztata masszírozó, plug)

Viszont nem tudom hogy melyik lenne a leghatékonyabb a cél eléréséhez. Ehhez kérek tanácsokat. Kb 20 ezer ft-ot szánnék a játékszerre, ha tudtok konkrét termékeket, elfogadom az ajánlatokat! :)

Köszönöm a segítséget!


20f



nov. 20. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalkozz nyilván, de ha ennyire semleges a szex, inkabb legyél uni. Aktiv (itt legalabb elelvezel) is es passziv is. Ujjadal se tudod elerni a prosztata orgazmust?
nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha közben verem akkor elélvezek, de attól még nem különösebben jó hogy bennem van valaki, továbbra is semleges. És ujjal sem tudom elérni az orgazmust, maximum ha verem közben.
nov. 20. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vlm prosztata masszirozot vegyel, de ha az se jon be, akkor legyel aktiv is.
nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aktívkodok sokszor. Csak szeretnék passzívkodni.
nov. 20. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Vasból anál dugót
nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!