Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmizásnál hogy szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmizásnál hogy szoktak történni a dolgok?

Figyelt kérdés

Sosem alkalmiztam, mindig csak kapcsolatban szexeltem. Jóideje nincs viszont senkim és elég nehéz is megbízható, értelmes társat találni.


Rámírt viszont pár alkalmizó akik közül több is bejön.


Ha belemennék egy alkalmiba náluk akkor ez hogy szokott kinézni?

Ők a passzívak.

Helyem nincs.



nov. 22. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz, leszophatlak.
nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Eper Milós ***** válasza:
95%
Csak saját tapasztalatról tudok beszámolni, nyilván ez másképp is történhet. A szituáció adott, mindketten szexelni akarunk. A felállás előre egyeztetve, hiszen aktívként passzívat keresek. Amennyiben az ismerkedési oldalra feltett, vagy az üzenetben küldött fotó alapján "bejön" a srác, és viszont, akkor a találkozó létrejön. Rövid bemutatkozás után én szeretek pár szót váltani a partnerrel, ezt van aki igényli, van aki nem. Aztán idő függvényében rátérünk a lényegre. Esete és személye válogatja, hogy történik e smárolás, vagy sem. Alkalminál azért ritka, de nem kizárt. Vetkőzés, orál, és ami jön... Aztán mosakodás és ha nagyon jó volt, van még folytatásra igény, ezt megbeszéljük, és elköszönünk. Elég forgatókönyv ízű eseménysor (és van ami még ennél is egyszerübb), de az ilyen találkozás erről szól. Hogy egy régi magyar film címét említsem: "Ki beszél itt szerelemről..."
nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én általában először a találkozót egy kávézóba szervezem, vagy séta, vagy valami, hogy kiderüljön hogy van e kémia, meg hogy milyen a benyomás a srácról, megbízható e. És ha igen akkor utána megyünk az egyikünk helyére, vagy volt már hogy nem bírtuk addig és a sötétben egy parkban, parkolóban kocsiban egymásnak estünk. Egyszer volt hogy felmentem egyből valakihez egy hotelben, de előtte nagyon izgultam hogy normális lesz e. Szerencsére az volt de azt nem ajánlom, kockázatosabb. Általában először smárolással kezdődik, közben tapizás, utána orál, nyalás. És ha ennél továbbmegyünk akkor ugye a szex. De amikor alkalmizok általában ez a menetrend :D

Sok sikert és legyél óvatos!

20f

nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Apa tanácsa

Ha van helyük,

Kicsit beszélgetsz velük a szexről ki mit akar.

Telefonszám csere, ha ebbe nem megy bele, nem mész mert nem megbízható!

Veszel magadnak egy kártyát,ha te is bizonytalan vagy benne hogy meg add a számod.

Viszel magaddal innivalót csavaros üvegben.azt iszod nem iszogatsz nála pohárból.

Nem lépsz be egyből a lakásba lehívod a kapuhoz megnézed szimpatikus, élőben is.

Előfordul a képek nincsenek összhangban a képekkel.

Bár mi nem tetszik, nem vagy köteles megdugni-távozol.

Lazán kinyalod nem hevesen, nem dugod bele a nyelved nyálat kiköpöd a seggére.-alkalmit nem kötelező kinyalni!

Megdugod ahogy megbeszéltétek előtte- szeretkezés/baszás.

Elélveztél felöltözöl távozol.

Ha mondja hogy szeretne ismételni akkor ott a telefonszám és írásban megbeszéltek, ha neked nem jött be nem kell többet találkozni.

További kérdés?

nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És ha élőben nem akarom, akkor mit mondjak?


Ha kerek perec megmondom neki, hogy nem tetszik, az lehet kicsi agressziót szül, akár fizikálisan akár verbálisan.


Lehet ezt valahogy máshogy jelezni anélkül, hogy megsérteném?

nov. 22. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam annyi szokott lenni, hogy talalkozunk, gatya le, leszopom elelvez, elkoszonunk. Masra nem igazan vagyom
nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Eper Milós ***** válasza:
100%

Igen, ez kínos tud lenni, ha nincs semmi szimpátia és így a vonzalom/vágy is elmarad. Én azt szoktam mondani, hogy ha látom, hogy én nem vagyok esélye: "Nem baj ha nem, csak mond meg!" Szóval ne keressen hirtelen kifogásokat. Ebből következik, hogy én is megmondom, ha nem azt kaptam, amit vártam. Persze udvariasan, de hatrozottan. Aki egyértelműen "csalt" vagyis más fotót küldött, nem magáról, és a tényleges srác nem jön be, egyértelműen elmondom, hogy bocs öreg, becsaptál, ebből nem lesz semmi. Ha meg nem csapott be, de mégsem indulok be rá, akkor elmondom, őszintén, mit gondolok.

Egyébként alkalmikból nekem több hosszútávú szexkapcsolatom lett. Évek óta szexelünk együtt időközönként. És ezek is nagyjából úgy zajlanak, mkint először, csak már ismerősként köszöntjük egymást, netán hosszabb beszélgetés is lehet, hiszen évek alatt több dolgot is megtudunk egymásról.

nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De konkrétan hogy mondod meg udvariasan? Én biztos nem tudnám megfogalmazni szépen.
nov. 22. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Találkozó előtt le írom

Vagy akkor telefonon is szoktam pár mondatot váltani,

Ha élőben nem vagyunk egymásnak szinpatikus nincs gond elköszönünk.


Ez élő is fordult párszor

Mert más volt a kisugárzása,

Nem beszélve 4-5,akár 10éves képekről.

Ilyenkor

Őszintén, Bocs ne haragudj de nem.


És el jövök.

Ebből nekem még nem volt gond.

Ez benne van a pakliban, mindkét oldalról.

Nem kell félni, se izgulni

Ezért érdemes nem mindjárt bemenni a lakásba.


Rengeteg ilyen sztori van

Legroszabb mellé dumálas.

Nem és kész - mész tovább.

nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, aki nem jött be, megmondtam és elköszöntünk egymástól .
nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!