Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne egy szolgafiútok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy szolgafiútok miket kellene csinálnia? (szolidtól az extrém ötletig minden nagyon érdekelne)

Figyelt kérdés
24 éves fiatal srác vagyok és nagyon érdekelnek a kreatív ötletek ilyen téren. Néha picit unom az egysíkú ugyan olyan dolgokat...

nov. 23. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tűrni, amit én csinálok.
nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Házi munka leginkább de ezt csinálnám ha bármi legális lenne

👇

(Hát kényeztetni kéne engemet, meg persze a nemi életem is vele lenne, hagynia kéne hogy elverjem néha csak úgy szórakozásból meg ez fordítva és persze csak pucéran járkálhatna a lakásomban)

nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jani Belucci ***** válasza:
90%
Betérdeltetném a vécé mellé piszoárnak.
nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

tisztán tartani mindent természetesen. Ha nem, büntetés.

Erényövben van, amit hetente 10 percre leveszek, ha megérdemli.

Minden nap egy órán keresztül masszírozni a lábam.

Amikor unatkozok, nyalnia kell a seggemet.

Ébresztenie kell szopással.

Ha házibuli van, a sarokban lenne mint ürítő.

van még pár

nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána, a japánoknál mi az a burikko. Imádom! Feminin szerep.

[link]

Kiszolgáltatott, gyerekes, butuska, cuki szerep eljátszása. Pl szégyenősen pisilned kell a partnered előtt, guggolva, majd amikor szopatni akarnak téged, eleinte gyerekesen tiltakoznál, majd beadod

a derekad.


Vagy akár cselédlány (maid) ruhában nyald ki a seggem.


Szopjuk le egymást egyszerre... Neked mélytorkozni kellene és mind egy cseppig lenyelned.

nov. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A házimunka elvégzése, reggel kávét főz és az ágyamba hozza, mindezt egy boxerben, együtt zuhanyozni, az egész testemet tusfürdős kézzel át kellene csutakolnia, ha jó kedvem van és ügyes, akkor néha viszonoznám. Minden nap át kellene esnie egy tüzetes orvosi vizsgálaton. Amit én végeznék rajta, vagy a jelentlétemben valaki. Ha megyek valahova el kellene kísérnie de diszkréten csendben maradva. Ha piálós, berúgós buliba mennék, sofőri feladatai is lennének. Ha vendégem van, szoba pincér feladatai lennének. Ha olyan a vendég akkor felöltöhzetne. Amúgy mindig mezítláb lenne max egy szál kisgatya lenne rajta. Ha azt kérném, kényeztetnie kellene ha azt kérném akkor meg békén hagynia.
nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a szolga arra van hogy kényeztessen. Szopnia kell, dugom, masszírozza a lábam vagy a hátam. Pofont kap, leköpöm, mélytorok, stb. Azaz ő egy eszköz csak aki az élvezetem kell szolgálja minden módon amíg csak akarom. Ha kell szop 30 percig. És hálás hogy a szolgám lehet.
nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nyalatnám, harapdáltatnám a lábamat
nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Víz alatti szexszel kapcsolatos vágyaimat kéne kielégítenie.
nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetne kertet ásni
dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!