Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindr-ön rá szoktál írni másra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindr-ön rá szoktál írni másra?

Figyelt kérdés

Bevallom én mindig csak beregisztrálok és várom a jelentkezőket.

Sosem kezdeményeztem még sem üzivel, se tap-pal.


Nem akarok visszautasítást kapni igazából, ez az oka.



nov. 25. 19:14
 1/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Aki nem próbálkozik, az nem is járhat sikerrel. Arra gondoltál már, hogy mi lesz ha valaki mégsem utasít vissza?
nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon szimpatikus, arra ráírok, de általában nem vagyok egyéjszakás kalandra ráállva, viszont a 90% igen, szóval olyankor nem lenne sok értelme irogatnom minden fele. De néha ezen kívül tök jó dolgok is elsülhetnek. Ma például egy külföldivel turistáskodtunk Pesten, eléggé jó volt, annak ellenére hogy Grindr-ről volt.

De ez csak az én tapasztalatom.

Ami a visszautasítást illeti, ettől nem kell félni. Valószínű sok visszautasítást fogsz kapni, ahogy általában mindenki, magamat beleértve. De ez szerintem a Grindr sajátossága, mindenki lát egyszerre mindenkit a környéken, és általában azok a profilok nyernek, ahol több testet mutatnak magukból. Én sokkal jobban szeretem a Tindert, ott akkor van lehetőséged beszélgetni, ha már matcheltetek. Nekem az jobban bejön és nem írnak rám olyanok, akik bőven kiestek a korhatárból.

20f

nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos él bennem egy ilyen "nem vagyok elég jó" gondolat (ami mondjuk az életem más részeire is kihat). Szóval nem írok rá senkire, de pl Tinderen is a pont legjobban bejövő srácokat szoktam balra húzni, legalábbis amikor nem tudatosítom magamban azt, hogy végülis nem veszíthetek semmit sem vele. És már volt, hogy pont egy valószínűtlen személlyel matcheltünk.

Szóval csak tudatosítanod kell magadban azt, hogy ha a másik fél nem is válaszol, de te legalább megtetted az első lépést, adtál esélyt neki... Lehet ő is éppen arra várna, hogy ráírj.

nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet csak kellene egy adag határozottság és önbizalom.


Az élet más területein is hasznát veszed majd.


Dobj egy kicsit az önértékeléseden...

nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4!

Azt hogyan lehetne?

nov. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az élet más területein nem kell aggódnod miattam, bőven van. Még talán több is mint kellene.


A randizás viszont nem az én asztalom. :/

nov. 26. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg
nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!