Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szerettek a fasz szopásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a fasz szopásban?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam, elég furcsa élmény volt. Olyan érzés volt, mint ha az ujjamat szopnám (csak nagyban), és amikor a számba élvezett, annak sem volt semmi íze, olyan volt, mint valami cukrozatlan protein shake. Eléggé semmilyen volt. Ti mit gondoltok?

nov. 26. 23:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem k8 ános akkor persze hogy ilyen
nov. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
*kívánod
nov. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Nekem maga a tudat, hogy mit csinálok, az ami felizgat, és ezért szeretem. A szájba élvezés meg jutalom a végén.
nov. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
43%

Kérd meg a partnered,ne mossa agyon magát,hagyjon egy kis ízt a farkán.

Jó,ha valaki természetes.

nov. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is semleges... Pedig ugy mondjak, hogy "huuu de jo", "imadok faszt szopni" stb. Hat nekem elmaradt mindig is a nagy durranas.

Szoval nem vagy egyedul.

nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
A tudat, hogy mit csinàlsz. Érezni a màsikon ahogy élvezi, hallani ahogy nyög…
nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Robert.H ***** válasza:
94%
Egyszeruen csak szeretem szopni. Minden nap szopnek!
nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%
Azt ahogy elém áll az aktív és a számba adja magát ;)
nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem helyzetben a felfokozott izgalom az ami pluszt ad. Én azért szeretek szopni mert látom hogy élvezi a másik fél, ingerelni a farkán nyelvvel az érzékeny részeket (szerintem izgi amikor olyankor beleremeg a lába, az egész teste), illetve engem izgat a mélytorkozás, hogy a másik fél a torkomat dugja erősebben. Persze ez attól függ, hogy mennyire van bizalom.

Meg hát tudom jól, hogy aktívként mennyire jó érzés a másik fél puha szája, nyelve. Én is szeretem ezt az érzést megadni a másiknak.

20F

nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Lehet később megszereted, de amúgy tényleg nem olyan nagy szám. Pont emiatt kapni szeretem jobban.
nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!