Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan és mennyi ideig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mennyi ideig lehet visszatartani a magömlést? Milyen technikák vannak rá? Meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

nov. 28. 05:37
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy technika van rá, az akaratero
nov. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy indítottam tiniként , hogy gyakoroltam úgyhogy egész estéket végig recsiztem ha annyira raértem.
nov. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tanulni irányítani igen, sokidő - és kell hozzá 1-2év gyakorlás.


Alaplépések- hogy recskázás közben mikor már közel jársz abba hagyod, lankad egy kicsit és Újra kezded.

Meg kell tanulni hol van az a határ hogy ne durranjon kicsit várni és tovább csinálni.


Amit soha nem szabad, "van 5percem gyorsan kiverem" ez amit el kell felejteni.

Mert gyorstüzelő leszel amivel se csajt se pasit nem lehet ki elégíteni. - kivétel akinek ez a fétise.

nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Passzivként sok gyorstüzekő partneremnek vissza tudtam tartani hogy ne menjen el 1-2 perc alatt
nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt aki masszírozás előtt szólt, hogy ő a happy finish-nél hamar el szokott menni. Ehhez képest egy "edge" tecnikával 25 perc alatt jutott el a csúcsra, és az utolsó 10 percben folyamatosan csúcsközelben tartottam, a 9-es, 10-es fokozat közt. Annyira remegett utána, hogy szándékosan lassan és alaposan törölgettem le a spermát róla, hogy legyen ideje összeszedni magát az ágyról való lemászáshoz.
nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Fleshlighttal gyakoroltam sokat és ma már bírom 40percig is.
nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es ez mire jo hogy visszatartod?
nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinek beindul a sperma kilovelles,azt már nem tudod leallitani!
nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!