Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, hogyan töltitek majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogyan töltitek majd a karácsonyt? Van aki az ünnepek soran tervez outolni?

Figyelt kérdés

Anyámnak egy éve outoltam, nagyon nehezen de elfogadta. De hiányolja az unokákat. Batyám is jól fogadt. Apám meg unokatestvéreim nem tudom hogyan fogadnák, mert eléggé sze*ista az az ág. Szerintem hatalmas csalódást okoznék nekik, ha tudnák, hogy van egy barátom, meg meleg is vagyok.Mit gondoltok? Jó alkalom lehet?


Én 29, szerelmem 24 éves



dec. 4. 13:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy ez az ünnep így kifejezetten jó alkalom lenne rá. Persze mondhatod, hogy szeretet ünnepe, stb.
dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 steven95 ***** válasza:
100%

Én nem tudtam volna ünnepen /karácsonykor outolni, nem akartam akkor "tönkre vágni" a hangulatot. Pár hónappal előtte, egy semleges időszakban, mikor már a nagy nyaraláson túl voltunk amit szintén "nem rontottam el", semmi szülinap/ünnep, és van elég idő hogy egy meghittebb/családias összejövetel időpontjáig legyen valamennyi idő. De megértem, hogy ilyenkor az ember jobban elgondolkodik az élet fontosságán, hogy akkor most hogyan tovább és eme időszakban tőr ki belőle.

Támaszkodj azokra akik elfogadnak. A barátod meg ne legyen plusz teher, ha már tudják meleg vagy, mintha" oké elfogadunk, de még meg is mered élni?" félelmed van... engedd el! Hosszabb távon jobb ha tudja mindenki a közvetlen környezetedben, hogy anyukád/bátyád ne legyen ugyan olyan helyzetben hogy ők is "titkolva elfogadnak". Apukád is vagy majd megemészti , vagy nem, erre fel kell készülni. De ettől meleg maradsz, s szerintem a hosszú távú elképzelés a barátoddal csak úgy lehetséges könnyedén, hogy előbb utóbb megtudják.

Én magam ha már nem bírnám tovább, akkor vagy most még karácsony előtt mondanám el hetekkel előbb hátha az eljövő karácsonyi meghittség segít apukádnak, vagy ha már addig nem tudnám összeszedni magam, akkor karácsony után. De ezt neked kell érezni, ha esetleg ezért tetted fel.

27F

dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
9%
Először is, a Szent Ünnepet NAGYBETŰVEL kezdjük. Másodszor, aki meleg, forduljon kikezelő szakterapeutához nyugodtan és ünnepelje úgy a Karácsonyt, ahogyan azt egy keresztény országban kell!
dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6%
3-as vagyok, a reményt elveszíteni nem szabad. Te is és barátod is lányt kell találjatok és ebben segítséget lehet kapni szakirányból.
dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3) amúgy a karácsonyt kisebtűvel kell írni, remélem átalánosba jártál 😂


A többit nem is kommentelem.

dec. 4. 13:39
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#2 (steven95) Gondolataival egyetértek. A karácsony a legtöbb helyen eléggé felfűtött hangulatú, ehhez inkább valami nyugalmas, kipihent, semleges állapot sokkal jobb.
dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy karacsonykor mondd el, elrontanad az unnepeket. De szerintem is konnyebb lesz komoly hosszú kapcsolatot letesiteni, ha mindenki tudja. Nincs titkolozas. En az se biztos hogy egyszerre adnam be a ket sztorit. Elobb csak mondd meg hogy meleg vagy, ne tamadd le egybol azzal apudat, hogy o a pasim es fogadd el. Sok lenne egyszerre. Majd par honappal kesobb azt is elmondhatod, hogy van szerelmed. De lehet o maga fogja kerdezni majd, akkor beadagolhatod neki. Kitartast!
dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy mennyire vagytok összezárva.


Úgy coming outolni, hogy utánna még X órán át egy helyen kell lennetek, pláne ha még alkohol fogyasztás is van mellé, bizony nem biztos, hogy jó ötlet.

Ilyenkor amúgy is mindenki szalonspicces, megy a családi pletyka, a politizálás, minden régi feszkó úgyis felszínre tör.


Már csak a magad biztonsága miatt is, ezt érdemes négyszemközt, és úgy, hogy bármikor ki tudd magad venni a szituációból.


Ha kérdezgetnek, mondj annyit, hogy igen, van párod, de nem, még nem mutatod be, mert új a dolog.



A másik kérdésedre válaszolva, én egy leszbikus nõ vagyok, a barátnõmmel karácsonyozunk kettesben, a saját lakásunkban. Pont ma van végre szabadnapom, szóval kezdek nagytakarítani, mézest sütni, meg ha lesz erõm rá, talán díszíteni is egy picit.

Mindkettõnk családja messzebb él, szóval csomagot

küldünk, meg képeslapot.

De volt már özös karácsonyunk a családdal, stresszes, de túléltük.

Rólunk tudják is, ráadásul a barátnõm transz, kettõnk közül õ sokkal inkább femme, szóval sok esetben nekünk még egy fokkal kellemetlenebb tud lenni.


De mondom, ne aggódj. Meg onnantól kezdve, hogy külön háztartás lesztek, sokkal könnyebb megválogatni azt, hogy kivel meg mennyire szeretnétek az ünnepek alatt összeborulni.

Ha olyanok, a család bizonyos tagjait is el lehet küldeni a halál f@szára, ha olyanok...



Sok kitartást, meg remélhetõleg csendes ünnepeket nektek.


34/N

dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
Kiskarácsony, nagykarácsony, kitagad majd a családom...
dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, van aki név nélkül rámírt, hogy reméli apám agyon ver, mert meleg vagyok és megdöglök. Azért kivancsi vagyok a való életben is ilyen harciasak ezek a megmondóemberek? XD Mindenesetre szomorú élete lehet
dec. 5. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!