Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A rush tud függőséget okozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rush tud függőséget okozni ? Van káros hatasa?

Figyelt kérdés
dec. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mérsékelten addiktív kábítószer, hosszú távú túlzott alkalmazása szív- és érrendszeri kockázatokat hordoz.
dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire tud fizikai függőséget okozni, de pszichéset konkrétan bármi tud, így ez is.


Az elsőhöz még hozzá tenném, hogy egész konkrétan rossz hatással van a vörös vértestek működésére, ami miatt, ha túltolod oxigénhiányos állapotba kerülhetsz, ami agykárosodást okozhat.

dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Függőséget nálam nem okozott

KB 10 éve használom, nem minden szexnél, kB heti 1x.

Egyik haveromnál aki minden nap előszeretettel dildozta magát és szipókázta fél év után furcsa köhögése lett, folt jelent meg a tüdején függőség nála se alakult ki, csökkentette 2hetente 1x szipőkázik, az óta nem köhög és a folt is eltünt a tüdejéről.

dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nemrég használtam elsőnek. Aktiv vagyok... de igazabol nem volt rossz.
dec. 5. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Rush tényleg függőséget okoz?

[link]

dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 ez biztos :D
dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer szexeltem egy csávóval, aki nem tudom hány éve használta már, de mondta, hogy nem tud nélküle szexelni vagy maszturbálni már. Azt is mesélte, hogy már a vérképén is látszott a hatása (részletekre nem emlékszem), de nem állt le vele utána se.
dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó?

Valaki leírja?

Köszi. 🙂

dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy hülyének néznek de mi az a rush?
dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-9.: egy élményfokozó drog, aminek kifejezetten rossz szaga van.

Van, aki emiatt nem is használja, de összességében akinek bármilyen betegsége van (vérnyomás, szív, stb.) azoknak nem is ajánlott kipróbálni sem.

dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!