Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen korban mennyire ajánlott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és egy ideje gondolkodom, hogy elmegyek egy ilyen meleg szaunába, csak kipróbálni milyen élmény, viszont egy kicsit aggódom, hogy rossz ötlet a korom miatt elmenni a társaság vagy környezet miatt. Ti mit gondoltok? Irracionális a félelmem? :/

dec. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha a számtalan nemibetegség kockázata nem zavar, hajrá, érezd jól magad!
dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Mégis mitől félsz? Ez egy szórakozóhely, ugyanazokkal a szabályokkal/törvényekkel, mint bármelyik hely az országban. Senki nem fog veled olyat tenni, amit nem akarsz. Sőt itt még nagyobb biztonságban vagy, mert ha valaki nem ért a szóból, kirakják.


Szaunázz, jakuzzizz, szexelj, vagy csak nézd a tévét egész este, ha ahhoz van kedved.


Vannak napok, amikor nők is mehetnek, heteróként, biszexként is izgalmas kalandokban lehet részed.

dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%

#1: Gumit kell húzni a virgácsra, és akkor nem lesz baj.


Szerintem nincs miért aggódnod. A nem nemet jelent. Lehet hogy próbálkozni fognak nálad idősek is, vagy olyanok, akik nem tetszenek, de akkor szépen megmondod, hogy bocsi nem.

dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
csupa igénytelen vénember közé ne menj
dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Az idősek nem értenek abból,ha szépen mondasz nekik akármit is.

Nemcsak testileg,de agyilag is lecsúszott igénytelen prolihalmazok járnak oda.

dec. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 19 évesen kezdtem el járni szaunázni. Azóta is megyek havi szinten. Most 20 vagyok
dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden válaszban van igazság. Próbáld, ki nem veszthetsz. Én is nagyon féltem az első előtt, de már azóta voltam párszor.

22/F

dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!