Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok itt ismerkedni,milye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok itt ismerkedni,milyen kapcsolatra,milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Bár az eredményt nagyjából sejtem......

dec. 9. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

ez engem is érdekel

20/F

dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
több emberrel találkoztam innen, többség csak egy találkozás volt, de két esetben szex is lett,egyikkel egyszer, másikkal többször. azóta egyikkel se tartom a kapcsolatot.
dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig már simán eljutottam egy két beszélgetésig 🙃🙄

De több nagyon nem történt.

dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon sokból hárommal talakoztam innen, kaland mind a hárommal lett, kettővel baráti kapcsolat is.
dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után eltűnik mindenki.

Nehéz ismerkedni.

dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Csak szexchatelni
dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pár éve egy nagyon értelmes sráccal itt ismerkedtem meg,több találkozás is volt. Nem lett belőle kapcsolat,de egy élmény volt minden egyes alkalom,pedig "klasszikus " találkozók voltak, emberi értékekkel.

Neki is, elmondta.


És itt véget ért a sikersorozat,mert eltűnés,határozatlanság,stb a legsűrűbb...


F 54

dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt a legtöbb szájhős. Személy szerint szex miatt itt már irkáltam ez elmúlt kb 7 évben vagy 300 emberrel. Amikor kiderült pár levél után hogy nem pesti vagyok, nem vagyok 50kiló 25centissel akkor az emberek 95%a eltűnt. a maradékot nem zavarta h nagy darab vagyok de ezekből is a java lekopott. 3 emberrel taliztam innen az évek alatt. ebből kettővel szex volt, egyet meg csak levettem szájjal.

igazából most is szivesen találkoznék innen bárkivel

33f bi

dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Ez szomorú.

jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is szomorúnak tartom ....kifejezetten nem ismerkedési szándékkal vk itt.de én úgy vk vele hogy semmit nem zárok ki.a hülyítést nagyon nem szeretem
jan. 1. 22:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!