Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgató neked hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató neked hétköznapi szituációk hiányos öltözetben vagy meztelenül, hetero haverokat játszani?

Figyelt kérdés
dec. 10. 16:37
A kérdező szavazást indított:
Csak ez izgat leginkább
Ez is
Nem
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Heterót játszani? Vagy heteróval játszani?


Azok a férfiak, akik egymással "játszanak", már nem heterók.

dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Nem ártana ha ezt kifejtenéd bővebben, mert ahogy ezt megfogalmaztad eléggé érthetetlen. Milyen hétköznapi szituáció van, ahol hetero fiúkkal játszol meztelenül? Nekem ez így nem tűnik se hétköznapinak, se heteronak. Ha normális választ vársz, akkor normálisan fogalmazd meg a kérdést.
dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem, a kérdező mire gondolhatott, de a heterókkal való játékkal kapcsolatosan eszembe jutott megint, hogy tökre megnézném, ha lennének olyan sportversenyek, ahol az ókori olimpiák mintájára a férfiaknak meztelenül kell versenyezni. Természetesen semmi szex, de a meztelenség mindenki számára kötelező, így a heteróknak is. :)
dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Hm?
dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdező nem azt írta, hogy haverokkal, hanem haverokat.

Talán arra gondol, hogy úgy tesznek, mintha csak haverok lennének.

Vagy elírta.

dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Komoly lenne öltözőben eljátszani hogy heteró vagyok és bandázni velük, van egy pár jó srác 😃 Amikor pl csapdossák egymást a pólójukkal vagy feszítik az izmukat amikor menőzni akarnak és velük csinálni ezeket 😋
dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
alakul
dec. 11. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mire gondolsz pontosan :D
dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lakotarsammal mindketten heterok vagyunk de sokat vagyunk meztelenul, semmi iki ebben alap h reggel erekcio...
dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha szoktátok nézegetni is egymást, vagy hozzáértek egymáshoz, közös zuhanyozás, ilyesmi?
dec. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!