Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyan kérdezem .....érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem .....érdemes manapság homoszexuális kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

dec. 10. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresni lehet.Találni neccesebb, már ha párt keresnél,nem szexet csak.
dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen....párkeresésre gondoltam.
dec. 10. 19:37
 3/17 steven95 ***** válasza:
100%
Mi lenne ha csak kapcsolatot keresnél :)? Szerintem mindannyian keressük/kerestük. Ami fontos hogy magunk azzá váljunk hogy ne ránk mutogasson hogy a "mi" miattunk nincs normális odakint. A remény mindig áll, és ugyan úgy epekedve várhat s vágyhat valaki társra mint Te. Ebben biztos vagyok. Megéri keresni emberi kapcsolatot? Emberi kötödést és érzelmekre viszonzást lelni?, hát hogyne érné meg!
dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindig érdemes.
dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha meleg vagy.
dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én már feladtam, pedig hetero vagyok, mégse sikerül egy sráccal se összejönnöm
dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát kezdem azt hinni, hogy nem feltétlenül... Egy normális chates beszélgetést nem lehet kezdeményezni, hogy aztán esetleg egy személyes talit/randit beszéljünk meg. Sőt legtöbb esetben válaszra sem méltatnak, még akkor sem, ha kedves szavakról van szó.
dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Személyes talitól,egy semmire sem kötelező beszélgetéstől is szinte retteg a többség.Sértésnek veszik,ha egyáltalán felajánlják a telefonszám -cserét !

Akkor is magánszámról hív fel,sms-t sem lehet írni ....

Persze ebben azt látom,hogy sokan vagy a meleg párjuk mellett,vagy "kíváncsi" heteroként próbálnak balekot találni,akivel kiélhetik azt,amit otthon nem kapnak meg.

Kedves szavakat sem érdemes már "alkalmazni",egyből valami sanda szándékot látnak mögötte,vagy csak egyszerűen kigúnyolják az embert.

Hiába ,akinek nulla az érzelmi tartaléka,egyáltalán az,hogy értelmesen tudjon beszélgetni,azzal kár bármit elindítani. Egy utcai lámpaoszlopban sokszor több az emberség,a kultúra mint a melegek nagy részében.

Mert lámpaoszloptól még sosem hallottam azt : " Mizu, dugunk? Hely van, fa.od mekkora?

Mint az élet két legfontosabb kérdése ...

És ott a másik,hogy akivel jól indul,minden okés, az sem biztos,hogy Társnak jó,vagy hozzánk passzol. Mint ember lehet jó,értelmes,minden...csak éppen nem egymásnak vagyunk "rendelve".

Ezzel párhuzamosan nagyon sok olyan meleg kapcsolatot látok,tudok róla, amiben úgy élnek egymással,mint két nyugdíjas annak ellenére ,hogy fiatalok.Soknál kényszer miatt van,nincs hova mennie,stb. De van olyan is,ez a legtöbb,hogy szexuális fétisek miatt van az egész,némi kapcsolati mázzal leöntve.

A kérdések nagy részéről ez lejön, mert sokan sírnak,panaszkodnak a "párjukra", de azért csak vele él,csak hagyja,hogy csicska szerepben legyen.Ugyanez persze a heteroknál is megvan, nem meleg sajátosság.

A gerinctelenség mindenfelé burjánzik, sajnos.

dec. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem meg csak a szexkapcsolat jön be
dec. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem. En is mindig csak pofara esek, vagy eldobnak mint egy szemetet miutan belem toroltek a labukat, vagy faszik jatszak meg magukat, hogy a kapcsolatukat akarjak feldobni meg kinyitni meg tudom is en mi. Szerintem a legtobb meleg ember szotaraban nem szerepel a monogamia kifejezes. Ezt sajnalom.
dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!