Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk van kedvetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk van kedvetek beszélgetni az orális szexről?

Figyelt kérdés

Elég furán vagyok ezzel. Igazából azért írtam, hogy aktívak írjanak, mert én passzív szerepet töltenék be. Azért csak töltenék, mert még sosem volt rá alkalmam leszopni senkit. Semmi másra nem vágyom, tehát aktus, vagy kölcsönös orál nem vonz, csakis a passzív oldal. Elég betegnek tűnik, de néha amikor önkielégítek kizárólag szopós videókat keresek, mert jól esik látni, ahogyan a csaj szopja a farkat, aztán a szájába spriccelnek én pedig beleélem magam, mintha én szopnám. Ez nem mindig így van, mert nőkre is szoktam verni, de valamikor ez vonz. Leírnátok, hogy nektek hogyan sikerült partnert találnotok, akivel titokban diszkréten csináljátok? Csak jó lenne valakivel beszélgetni erről, hogy ki mit gondol.

(30/F)



dec. 11. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként én is orálozom de szex adja az egésznek a javát
dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen
dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1es: Jó, tudom, hogy a szextől lesz teljesen az igazi, de nem igazán vagyok megelégedve az alkatommal, mármint félős lennék. Nem vagyok kórosan elhízva, vagy ilyesmi csak egy pici súlyfelesleg van rajtam ami ruhán át szinte nem is látszik, de pucéron igen és hogy őszinte legyek abszolút élvezném, ha egy aktív ragazkodna hozzá és belém is tenné. Már nyomtam fel magamnak dolgokat, amikre óvszert húztam és nagyon jó érzés volt, tehát nem bánnám, csak egy picit visszahúzódó vagyok és azért írtam csak az orált... hozzáteszem az vonz a leginkább.
dec. 11. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ők inkább ledzopnának téged...🤔
dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Többség állandóan csak szopni akar...
dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg aktív is van azért, aki kifejezetten csak szopatna.
dec. 11. 10:51
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha gondolod írhatsz nekem...
dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak egy pasis kalandom volt, akkor aktív voltam, orál és aktus is volt. Egész jó volt, bár hamar elsültem.
dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Instagramon szoktak rám írni, így a szimpatikus pasikkal, fiúkkal összejön a dolog. A diszkréció nekem könnyen megy, mert egyetemistaként albérletben lakom.


18 f a

dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 es aktíval én is beszélnék erről. Meg nem csak beszélni.
dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!