Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szauna69 meztelen partija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szauna69 meztelen partija mióta lett így tele fiatal jó pasikkal?

Figyelt kérdés

Nem sztárolni akarom de pár éve voltam 2x-3x alkalommal és szörnyű volt. Sok öreg és vagy kövér.


Évek után most szombaton meg három hete voltam újra. Tele volt fiatalokkal és volt jó pár nagyon jó pasi és sok olyan akik ha nem is nagyon izmosak, de bőven rendben voltak.


És sokan.


Mióta lett ez a nagy váltás?



Korábban ezen a honlapon párszor én is nagyon leszóltam, a korábbi valós ! tapasztalataim alapján. De nagyon más mint akkor volt.



dec. 11. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekelne, mert én 20 éves srác vagyok, elmennék egyszer erre a helyre, de a korábban olvasott idős látogatókör miatt nem mertem (plusz nincs kivel menjek). De ha valóban így van lehet, hogy kipróbálom.
dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyugodtan menj egyedül, nincs abban semmi egy ilyen helyen.


Én is ugyanígy voltam vele, plusz a cca 5 évvel korábbi tapasztalatok.


De amúgy többen is vanank úgy láttam, már amennyire a régire emlékszem és sokkal jobb pasik. Voltam nem meztelen partin, hanem hétköznap. Akkor voltak öregek is. Meg sokkal kevesebb tag persze.



De meztelen parti nagyon kellemes csalódás volt. Pedig én korábban nagyon ellene szóltam. (És nem én változtam.)

dec. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!