Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alázod a partnered ha ezt kéri?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázod a partnered ha ezt kéri?

Figyelt kérdés
Miket teszel ilyenkor? Élvezed is?

dec. 16. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Kérni sem kell. Ilyenkor én irányítok, minden pontosan úgy történik, ahogy én akarom, nem szoktam ellenállást tűrni. Leköpés, hugyozás, pofozás. Vagy a leg töredelmesebb, vagy a leg töröttebb lesz a szeánsz után.
dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az a jó aki élvezi csinálni. Attól jó érzés kapni. Ha csak megteszi az sose igazán jó. Sajna kevés fiatal szeret alázni.:(
dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy alázom, ha szeretné. Izgat ha a másik szolgál. Csak azt nem szeretem ha azt gondolja megszabja mi legyen. Elmondhatja mik a tabuk, stb. Az nem is lesz, de nem az van, hogy megszabja hogy miket akar és majd azokat mind megcsinálom. Ha kedvem van megteszem, ha nincs nem. Ha akarom csak 1 órán át szop és haza megy. A lényeg hogy én irányítok és ő szolgál.
dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jani Belucci ***** válasza:
22%
Persze. Múltkor a párom megkért, hogy nyírjam le a haját kopaszra, és utána hugyozzak a fejére. Kib4szott jó volt.
dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok a sub de a jelenlegi párom nem szereti a BDSMet :/
dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám, én egyenrangú partnerként kezelem a másikat. Ugyanolyan beleszólása van neki is a szexbe, mint nekem.
dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#6: Félreérted akkor, hogy hogyan működik a BDSM. Ha nem kölcsönös bizalmon és beleegyezésen alapszik, akkor az nem BDSM, hanem bántalmazás.
dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyan partnerem aki azt szerette ha leköpöm meg rávizelek. Ha az is annak számít akkor igen.
dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De szép is a romantikus szerelem... :) (4-esre reagálva.)
dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha élvezi akkor persze
dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!