Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy olyan kérdésre keresem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kérdésre keresem a választ, hogy a macis pasik miért vannak hátrányban? Annyira sok olyan hirdetést olvastam, hogy "macisok ne írjanak". Miért? S, ha az a macis ember kedves és aranyos?

Figyelt kérdés

Én se voltam igazán sose macifan. Viszont idén láttam egy addig sosem látott (nincs róla kint profilkép) meleg virtuális ismerősömet (külföldi) képen, aki macis, de olyan aranyosan néz ki! (Az más kérdés, hogy van pasija). S bár páran mondták, hogy úgy néz ki, mint egy malac, engem ez nem érdekel, tök kedves velem (sima barátok vagyunk, nem flörtölünk). Azóta megkedveltem még jobban a macikat, pedig csak egy ábrándot kergetek vele, pedig korban is stimmelne, mert 45 éves. Zárójel bezár.

40 évesen passzív, szőrös pasiként teljesen lehetetlen küldetésnek érzem, hogy találjak egy aktív független macit, és nem csak karácsonyra, hanem hosszú távra. A mai világban mindenki csak egy kufircra keres, aki meg nem, az meg már réges-rég foglalt, mint ez a macis pasi is. Teljesen tanácstalannak érzem magam.



dec. 19. 06:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Mit szamit ha kedves, aranyos, kozbe unodrito, hányadek teste van?!
dec. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyéni ízlések. Én hozzászoktam az elutasításhoz :)

25f

dec. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jani Belucci ***** válasza:
39%

Különösen mókás, mikor ezt egy 50 kilós gyerek írja ki. Mintha ő lenne az egészség és a szépség csúcsa.

Másik oldalról meg olyan emberek is maciként hivatkoznak magukra, akik csak simán el vannak hízva. Pedig a maciság nem azt jelenti, hogy elhagyod magad.

dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
A súlyfelesleg egészségtelen, meg összeköthető avval hogy milyen életmódot él valaki, ezért taszítja a legtöbb embert. Meg vizuálisan se a legjobb látvány
dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert a legtöbb ember számára egyszerűen nem vonzó. Pont mint amikor túl vékony valaki. Mindkettő ellen lehet tenni(az esetek többségében),tehát a panaszkodás is csak ront a helyzeten
dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Macisok se egymasra gerjednek
dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért amiért van aki szereti a kelbimbòt és van aki nem. Miért kell mindíg kialadni ha valaki le írja mit szeret?
dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Macisok csak buzuljanak egymas kozott
dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Kérdésedre a válasz az, hogy azért mert sokaknak nem jön be. Egyébként meg írod, hogy mi van ha kedves meg aranyos. Ez nem számít mert a legtöbben alkalmit keresnek.
dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Hosszutavra se keresnek dagadékot
dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!