Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a szép farok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szép farok?

Figyelt kérdés
Vagy milyen a ronda? Csak mert mindig meglep, hogy azt írják ha küldök az enyémről pl képet, hogy de szép. Közbe meg ez egy farok. Nem nagy, nem vastag, semmi extra.
dec. 19. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép a formája, bőre, a szőr körülötte ápolt. Látszik, hogy dudorodik keményen.
dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is dícsérik :) Szép formája van és átlag mérete.
dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém ronda, de nagy, és emiatt szeretik. Nekem ennyi elég.
dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 as

Meg lehet nézni? :)

dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg ápolt nekem mindegy, hogy körülmetélt-e vagy sem, nem tulajdonítok neki jelentőséget. Vannak az olyan szép formás henger alakú farkak, amire úgy ránézel és mondod magadnak, hogy igen, ez egy szép farok. Ez nyilván szubjektív.


Az is, hogy kinek mi a ronda. Ha büdös, dzsuvás igénytelenség alapból taszító. Ezen kívül a vazelinnel és a bőr alá beültetett gyolyókkal lehet kiakasztani. Meg bocsánat mindenkitől, de én a fitymaszűkületet nem bírom. Egy felnőtt miért nem kezelteti?

dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

#4

Nem vagyok homár.

dec. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor miért egy homár oldalon dicsekszel a nagy ronda fszoddal?

dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tudtam, hogy homár oldal.
dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: pedig fel van tüntetve a kategória
dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép a formája, nem kunkorodik, nem túl hatalmas a makk, stb. Nyilván mindenkinek más az ízlése, de azért alapvetően minden farkat be lehet kategorizálni a szebb és a kevésbé szép kategóriákba. Az enyém csak kissé görbül balra, a test felé a tövénél görbül, utána egyenes, nagyjából azonos vastag, a makk előtt pár centivel kezd vékonyodni, nem túl nagy a makkom, szépen fedi a fityma is. Nincsenek rajta kidudorodó erek. Én az enyémet szépnek látom, legalábbis nekem tetszik, bár amiket az interneten lehet látni, azok alapján az enyém a szebbek közé tartozik. De van olyan barátom, aki szerint túl sötét a bőröm ott. Ezzel szemben nemrég voltam egy ázsiai sráccal, akinek a saját tengelye körül is csavarodó, kis kunkori, metélt farka volt, ami sem formára, sem kinézetre nem volt szép, még játszani se volt jó vele.
dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!