Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ment már tönkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ment már tönkre valakinek a kapcsolata azért, mert otthon nem outolt, vagy mert kellemetlen volt neki, hogy hazudnia kell, hogy hol van?

Figyelt kérdés
Párom most nagyon meg van rám sértődve, mert a karácsonyt mindketten otthon töltöttük. Nálunk a szilveszter is olyan, hogy legalább estig együtt vagyunk, pezsgővel köszöntjük egymást. A családom fele nem tudja még hogy meleg vagyok, meg ez az első párkapcsolatom, nekem fura, hogy az eddigi szokásaimat felmondjam. De megértem a párom problémáját is: zavarja, hogy se a szilvesztert, se az újév első napját nem tudjuk együtt tölteni. Lassan 30 vagyok, de mivel nem járok haza olyan gyakran (külfdön dolgozom) ilyenkor szeretek minél több időt tölteni a szüleimmel. De valahogy érzem, ez sehogy se tesz jót a kapcsolatunknak. Anyám bár tud a kapcsolatomról, nem örül neki, viszonylag friss neki is, hogy meleg vagyok. Emiatt őt kifejezetten zavarná, ha több mint egy napig nem is lennék ott. Hogy tudnám ezt megbeszélni mindkettőjükkel, hogy senkit ne érjen bántódás?

dec. 26. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább az kavar be szerintem, hogy külföldön dolgozol. A pároddal együtt éltek, vagy ő is Magyarországon lakik te pedig időnként hazautazol?

Az sem mindegy kivel mennyi időt töltesz, mert ha csak évente 3-4 szer ugrasz haza akkor valamilyen szinten jogos a család részéről, hogy legalább ezt a pár napot töltsd velük.

dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő Magyarországon lakik, én meg amikor tudok, hazautazok. 500 km az út haza. Szüleim is, ő is Pesten laknak. Most a szüleinél töltötte a karácsonyt, ahogy én is. A szülei vidéken vannak.
dec. 26. 22:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan 2-3 havonta nézek haza. Nyaron mindig elutazunk valahova, maskor 3-4 napot vagyok csak otthon.
dec. 26. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

1. Felvállalod magad mindenki előtt, ez az alap.


2. A legfontosabb ember az életedben a párod. Mindig a kettőtök érdekeit kell szem előtt tartani, mindenki más csak utána.


3. Anyuci ideje véget ért és bár szereted és örökre az imádnivaló kicsi fiacskája maradsz, a saját életedet kell élned.

dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4) ezt tudom könnyű mondani, de hidd el, ha biztonságban éreztem volna magam, már megtettem volna. Anyám-bátyám tudja, anyám mondjuk nagyon nem örül a helyzetnek, kívülállóként elég toxikusnak tartja a párom.
dec. 26. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Párod miért nem megy ki veled? A távkapcsolat hosszú távon nem egészséges. Tudom, mert én is csináltam, de én végül dobbantottam a páromhoz, feladva otthon mindent és mindenkit.
dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is bizonytalan, hogy ott maradok-e ahol vagyok. Lehet kicsit kozelebb koltoznek Magyarorszaghoz, mondjuk Becsbe.
dec. 26. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Olyannal nem is lennék kapcsolatban,aki messze él és nincs mód közel kerulni egymáshoz.

De az főképp kizáró lenne,ha nem vállalná magát,vagy a család megelőzné a párját. Első mindig a párunk,minden téren ! Ha nem,akkor ez nem párkapcsolat.

Anyuka,apuka pedig vegye tudomásul,nekik a második hely maradt, ami egyébként is így kellene,hogy legyen minden kapcsolatban.

Van még mit csiszolni magadon,mert csodálom,hogy a párod még nem offolt.Én már megtettem volna az biztos.

dec. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Alkalmazkodnod kell a párodhoz is. Felnőtt ember vagy, azzal töltöd az idődet, akivel szeretnéd. Nem tartozol magyarázattal a családodnak. Ha meg nem akarsz a pároddal lenni, akkor f*szért vagy kapcsolatban.
dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!