Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láttatok már meg havert/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már meg havert/ családtagot meztelenül véletlenül? Kit?

Figyelt kérdés
Láttatok valami meglepőt, esetleg fura reakciót?
dec. 26. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Havert igen - többes közben, ott meg ugye meztelenre vetkőzik mindenki, nem gatyában dugunk 😂
dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom, haverjaim, heti 4szer
dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Uszoda zuhanyzóban sokszor
dec. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Két osztálytársamat zuhanyzás közben, tátva maradt a szám, akkora volt nekik az enyémhez képesz. Az eggyik meg is jegyezte, szopnád köcsög? És elkezdtek nevetni a kis farkamon, nagyon megalazó volt, de ugyanakkor izgató is.
dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Apámét többször is, de rá nem izgulok. Kollégiumban közös zuhanyzóban rengeteget, az összes fiú kollégista osztálytársamét, plusz néhány alattunk és felettünk járó srácét is, akik egy emeleten laktak velünk. Nagyon változatos a felhozatal. A legtöbb átlagos méretű, de van egy-két igazán szemet gyönyörködtető példány is, amitől leesik az állam.
dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Több haveromat is láttam már
dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aput, tesót gyaktan, de legtöbb osztálytársamat is láttam már
dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, havert láttam már, jó nagy egyiknek.
dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta több haverommal együtt pisiltünk, sokat játszottunk kint a mezőn. Férfi családtagokkal is együtt pisiltünk. Tehát kukit persze. De valahogy ez gyerekkoromban nem érdekelt. Huszonévesen jöttem rá, hogy biszex férfi vagyok. Akkortájt kezdtem naturista-nudista közösségekbe járni olykor. Ott annyira természetes a meztelenség, hogy semmi fura reakció nem rémlik.


Meglepő annyi volt, hogy egyesek pöcse elképesztően vastag volt. Ez engem máig meglep, pedig szoptam már vastagot is.

Legalább 6 centi átmérőjű lehetett némelyiké.

De naturista helyen, ahol voltam, titkoltam biszexualitásomat, és kizárólag csajoztam.

dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam apám farkát is, bátyámét is meg ikremét is. Apám mindig eltakarta, de a tesóim nem zavartatták magukat soha… ja igaz ő nem családtag de a főnökömét is láttam már közös öltözőbe munkhelyen na ő elég büszkén elém állt 😂pedig nem volt húsf@asza
jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!