Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek köztetek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek köztetek van olyan aki amiatt nem akar ismerkedni mert dolgoznia kell önmagán?

Figyelt kérdés

Tegyük fel dolgoznod kell önmagadon, legyen szó jobb kinézetről, jobb mentális egészségi állapotról, új munkahely miatt szakmaváltás, stb... És emiatt nincs kedve se ideje ismerkedni mert van előtte egy kép hogy akar bizonyos idő múlva élni, kinézni, stb.


Én jelenleg ebben a helyzetben vagyok. Tervezem a költözést és a következő egy évben van pár dolog amit meg akarok valósítani és akárhogy is nézem nem nagyon férne bele ismerkedés. Legyen szó akár csak egyszerű barátkozásról is mert hiába költözöm tudom nem az lesz a végállomás ahova megyek. Így ottani emberekkel se nagyon látnám értelmét az ismerkedésnek. Én gondolom túl vagy tényleg felesleges ilyen helyzetben komolyabb emberi kapcsolatok kialakulására energiát fordítani?



dec. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézdd!szerintem komolyabb emberi kapcsolatot kialakítani sosem felesleges.egy komoly kapcsolat csak hozzátesz azokhoz a dolgokhoz amiket írtál.sokat tud dobni a személyiségen,a látásmódon,a személyiségen,az alkalmazkodóképességen.És nem utolsó sorban a tervezésen is.
dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt csak kapcsolatot nem akarok, ismerkedésnél ez nem szempont. Akinek szimpi vagyok az elfogad így is.
dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok mint te. Amíg magamat nem sikerül megszeretnem, mást hogy tudnék?!

Edzek, képzem magam, meg minden kis apró dolgot megragadok az életben, hogy a maximumot hozzam ki mindenből.

25F

dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Épp munkahelyet keresek, tervezem letenni a jogosítványt, kocsit venni stb.

Amíg ezek nincsenek meg, addig úgysem lenne időm semmilyen kapcsolatra.

Ezt még tetézi, hogy nem igazán járok bulikba (nincs is kivel mondjuk), valamint az, hogy a szüleimmel élek, akik nem tudják hogy bi vagyok.

Szerintem ez elég sok indok arra, hogy miért vagyok egyedül és miért nem akarok egyelőre ismerkedni.🙂

23/F

dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, bár én pszichésen értem a magamon dolgozást. Alkalmazkodóképesebbnek kell lennem, kevésbé dominánsnak és irányítónak. Persze az a baj, hogy mindig az olyan lányokkal jövök ki jól, akik pedig szeretik, ha dominálják őket, szex közben, illetve általában is. Zsarnok vagy bántalmazó nem vagyok, de enyhén nárcisztikus igen.
dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és 26/F voltam (5. válasz)
dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.6.


Remélem láttad a kategóriát...

dec. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!