Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindig ugyan azok az arcok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiboo92 kérdése:

Mindig ugyan azok az arcok romeon ès grinderen! Van valami más alternatíva ami mostanában jobban megy?

Figyelt kérdés

dec. 29. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Tinderen jobban pörögnek az egyezések, viszont vagy nem kezdeményeznek, vagy ha te kezdeményezel akkor nem írnak vissza, szóval ugyanott vagy.


Illetve ha passzív vagy akkor sok sikert mert ahogy húzogattam ott, szinte csak passzívakat láttam, illetve középkorúakat szinte egyáltalán nem.


Vidéken a Tinderen sincsenek többen szóval vidéken ne várj csodát.

dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Abból tudsz választani ott van

Vagy lejjebb viszed a mércét.

Vagy marad a kézimunka.


Ne Felejcsd el hogy teljesen más találkozni, jó és rossz értelemben is mint a valóság.

dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
És ezeken hol van több crossdresser? (Beöltözős) én ilyeneket keresek de lehetetlen küldetésnek tűnik
dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!