Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Szagoltátok már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szagoltátok már meg egymás lábát? Ha igen, milyen szaga volt?

Figyelt kérdés

dec. 30. 00:52
 1/5 Fsms ***** válasza:
66%
Nem, nekem maga a kérdés is nagyon fura.
dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Altalaban egy jo pasinak jo, izgato illatu. Nekem is rendszeresen szagolgatjak, ha nem kerem is, utana kepesek hosszu percekig vagy egy oraig is nyalogatni.

32/F

En speciel azt szeretem ha enyhe illata van, amitol erzed h a masik ferfi, de nem büdös. Na az izgató nagyon.

dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A ketteshez hasonlóan élem meg, habár konkrétan lábakat nem szoktam szagolgatni.

Viszont nálam szűkebb a kör, na meg kinek mi a jó pasi...

Szűkíteném a kört arra, hogy HA MEG VAN a kémia a pasi és énközöttem valamilyen szinten, akkor az illata is jó - számomra legalábbis.


Megjegyzem, nem szeretem a dezodorokat, hanem ha szimplám meg vagyunk fürödve.



Ahogy a kettes is írja, az enyhe testszagról átjön a ferromon, azaz a nemi hormon a másik emberről! Nos, ez is segít megérezni, hogy működik-e közöttünk a kémia.

dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem ezt, mivel lábfétisem is van. Persze nem csak úgy random idegenek lábával, de pl haverokkal poénból előfordul egy két ilyen szituáció, vagy ivós játék közben, természetesen én titokban élvezem ezeket a helyzeteket😌
jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én azt vettem észre, hogy akinek büdös vagy hát volt szaga a lábának vele extra jó volt a szex. Lehet magas tesztoszteron nem tudom.
jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!