Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan passzívak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan passzívak akik szeretkezés közben nem nyúlnak a farkukhoz?

Figyelt kérdés
Van akinek áll a farka keményen szex közben, de nem nyúl hozzá és a partnere sem? Nincs szüksége a faszverésre szex közben? Ők hogyan oldják meg az ürítést? Hogyan van orgazmusuk? Vagy nincs rá szükségük?

dec. 31. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
BDSM játékaimban pl alap hogy a passzívat nem hagyom elélvezni de sima szexben is voltak olyan passzívak akik nem élveztek el és nem is akartak hiába kérdeztem.
dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NNNándi ***** válasza:
86%
Nekem végig állni szokott. Az okoz örömet és valamilyen módon kielégülést hogy az aktív élvezi amit csinál velem és nagyot élvez.
dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen passzív vagyok.

Egy az aktív a dolgát csinálja ne az én farkammal foglalkozzon. Kettő én pont azt élvezem ebben hogy ahogy egyre nagyobb az élvezet meg az izgalom hogy nem nyúl senki a farkamhoz mert ha elérem azt a szintet akkor úgy is elmegyek magamtól nem kell segítség. Pont ettől jó hogy már bele remegek meg minden és akkor hatalmasat durranok. Én így szeretem. Ha verve lenne akkor túl hamar elmennék és az nekem nem izgi.

dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
En se szoktam hozzanyulni a farkamhoz. Van hogy elelvezek ha dugnak- akkor oriasit elvezek— legjobb erzes, de van h nem elvezek el es az se baj. (24/p)
dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem végig állni szokott, de csak akkor szoktam hozzányúlni (vagy engedem a partneremnek), ha az aktív is csúcshoz közelít, mert anál közben, ha hozzáérek, kb fél percen belül elsülök. :D (Volt már többször, hogy dugtak és csak attól elélveztem.)
jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem állni se szokott, amikor a párom dug. Néha kicsit veri, de általában hátul elégülök ki, ha pedig elment, akkor valaki kiveri az enyémet is. Nekem a dugás közbeni verés túl sok inger szokott lenni egyszerre.
jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 a hátul elégülök ki azt jelenti, hogy elélvezel a seggeden keresztül, de nem jön sperma a farkadból? Száraz élvezés?

Amikor a partnered elment, ki az a valaki aki kiveri neked? Az aktivak élvezés után nem szoktak aktivak lenni, sőt inkább csak elfekszenek és pihengetnek legtöbbször.

jan. 2. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akkor élvezek el, mikor a párom kefél. Egyidejűleg lőjük az ondót. Így csúcs szuper
jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok: igen, el tudok élvezni annyitól is, hogy dugnak, illetve általában az aktív még ki is veri utána, 10 esetből max 1x kell nekem elvégezni a kézimunkát magamon
jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!