Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg, aki pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, aki pont a párkapcsolatban bizonytalanodott el abban, hogy kell-e neki egyáltalán párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk nehezen képes kompromusszumokra, fontosabb a családja, mint a párja, vagy mert szimplán rajött, hogy érzelmileg éretlen, nem túl érett még.

dec. 31. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"fontosabb a családja, mint a párja"


Ha párod van, akkor ő a családod.

dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva volt. A párkapcsolat mindkettőnket megerősített abban, hogy biztosan ezt akarjuk. Elköltözni a szülőktől, leválni róluk és összeköltözni végre kettesben, önálló életet kezdeni, úgy alakítani a helyzetet, az életünket, a jövőnket, ahogyan azt mi szeretnénk, ahogy nekünk jó.

Ha egy párkapcsolat elbizonytalanít, ha valamelyik fél nem képes kompromisszumokra és mindig csak rányomja az akaratát a másik félre, ha a család több figyelmet, szeretetet, törődést, gondoskodást kap, mint a párja, vagy ha valamelyik fél közben rájön, hogy nem ezt keresi, nem ezt akarja, nem ilyenre számított, neki nem ezt jelenti a párkapcsolat, akkor az mind-mind intő jel. Nem pazarolnék el rá túl sok évet.

Van egy mondás. Közhely, de a közhelyekben mindig van valami igazság. Így szól: "Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az életedet, hanem az, aki nélkül nem." Na, ha az utóbbit érzed valakinél, akkor mondhatod el magadról, hogy "MEGÉRKEZTEM".

jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es válaszoló utolsó mondatára reagálnék.

Utolsó kapcsolatomban éreztem azt,hogy megérkeztem ahhoz,aki mindenben nekem a tökéletes volt.Aztán pár év és rájöttem,hogy ezt csak én gondoltam így..

És jó pár éve anélkul élek,akiről azt hittem nem tudok nélkule élni.Irtózatosan nehéz volt felállni és lelkileg rendbe jönni.Közel négy évbe telt.

Rendbejöttem,de nem hiszem,hogy még egyszer képes lennék ilyet érezni. Hacsak nem olyan jön majd, akit ha meglátok,elhomályosul minden és csak Ő lesz ott...

jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem árt, ha kölcsönös a dolog és nem csak az egyik fél lát bele a másikba valami olyasmit, ami egyébként nincs benne, mert teljesen elvakult mondjuk a szerelemtől. Azért kell némi emberismeret is, nem csak fej nélkül rohanni a falnak bekötött szemekkel. Az meg, hogy ő megcsalt, nem a te hibád. Vagy legalábbis remélem. Az, hogy kicseszett veled, nem jelenti azt, hogy akkor valaki olyannal kell összeállni, akinél nem érzed azt, hogy ő az igazi. Az átverés az valami másnak a következménye. Nem annak, hogy őt tartottad-e az igazinak vagy sem. Ez inkább emberi jellem. Amit nem ismertél fel idejében.
jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csalt meg soha.Csak szakított,amit nem értek minden részletében tisztán.

De egyébként egy rendes,jó modorú srác volt,rosszat ha akarnék sem tudnék rá mondani !

#3

jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor mínusz megcsalás.
jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár rettentően negatív élettapasztalataim vannak és rossz képességem volt éveken át gyökereket kifogni, de a spirituális hitem - vágyálmommal együtt - soha nem rendült meg. :-)
jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!