Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen élménye volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen élménye volt kikötözve?

Figyelt kérdés

jan. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg sőt a mai napig dumálok vele szóval lehet felismeri a srác akivel voltam. Ő nem kötött meg csak hátrabilincselte a kezem és úgy kellett szopnom meg úgy dugott meg. Majd levette és további játékok voltak. Újra le kellett pl szopni ami elég nehéz volt hisz már elsült és vagy fél órát szenvedtem. Nagyon élveztem. Azóta volt 2x is ilyen találkám vele. Rajta kívül egy másik pasinál is voltam de az túl komolyan vette a kötözést. Meghúzódott a karom, meg napokig fájt a kötél helye ahol kidörzsölt.
jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretném én is kipróbálni, csak nem tudom, hol találok olyan aktív pasit
jan. 1. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vegyes élményeim vannak. Az első ilyen élményem sok téren elvette a bizalmam. Egy 20 éves sráccal voltam. Miután megkötözött kifordult magából teljesen. Olyanokat tett velem, amiket nem akartam. Többek közt a heréim szorongatta. A gumit megbeszéltük mégse használta. Élvezett mindent ami rossz nekem. Mindezt úgy hogy teljesen ki voltam neki szolgáltatva. Azóta nem megyek egyből bele a kötözésbe csak 1-2 tali után. És erre is kellett 2 év hogy újra merjek ismerkedni. A srác amúgy nagyon helyes volt és ártatlan arcú. Mikor egy pár évre rá "összechateltem" vele és kiosztottam is kb csak olyanokat írt, hogy örüljek, hogy használt, stb. Nagyon bunkó volt. Szóval ésszel a kötözésnél.
jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam még kikötve, de ott is inkább csak a farkamat kínozták. Egészen pontosan sounding volt, amit akkor nem élveztem elsőre, de most annál inkább.
jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Aztán két srác megdugott. Izgalmas volt nagyon.
jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Cum controll volt. Imádtam :) A srác fiatal volt és jól csinálta.
jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy megbízható aktívval kipróbálnám. De nem annyira durvát.

Ami izgat, hogy az ágyon fekszem a hátamon a kezeim az ágy fejrészhez van kötve.

jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is örömmel kipróbálnám, de nem igazán találtam ilyen partnert
jan. 2. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!