Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik a szüleiteknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik a szüleiteknél laktok, és még nem vagytok out mindenkinek: hogy oldjátok meg az együttléteket a barátotokkal, valamint, hogy több napot is együtt legyetek?

Figyelt kérdés
Az én esetemben távkapcsolatról van szó, párom pesti, szüleim is pestiek, én Bécsben lakom. Most így karácsony környékén ez úgy kellemetlenül jött, hogy nagyon kevés napot tudtam együtt tölteni a párommal. Eddig nem hittem, hogy ez annyira zavarja, de közölte, hogy eléggé. Fél éve járunk. Eddig munkát keresett, könnyebben tudott velem lenni kint, most mióta Pesten talált, így eléggé ide van kötve, még kevesebbet tud majd külföldön velem lenni. Most karácsonykor a szüleimmel voltam sokat Pesten. Anyám tud a kapcsolatomról, apám nem, ő viszonylag idősebb, homofóbabb valaki. Anyám sem büszke a mostani kapcsolatomra, meg hogy meleg vagyok. Nem igazán tudom mi legyen most. Aludjak a barátomnál, és hajnalban jöjjek haza? Tényleg nem tudom.

jan. 2. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amig otthon laktam nem volt baratom amikor elkoltoztem lett de azota se tudjak otthon rolam
jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnál aludhatsz, akkor használd ki az alkalmat. Nem tudom, hogy mi a teljes háttered, mennyire megszokott, hogy barátokkal vagy, illetve hogy egyáltalán hány éves vagy, de lehet apád észre se venné, hogy megint kimozdultál, mert részedről ez annyira megszokott is lehetne
jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
29 vagyok, és ilyenkor szoktam néha a páromnál is dolgozni home office-ból. Szüleimnek ez még új dolog, hogy ha Pesten vagyok, miért nem vagyok otthon náluk munkaidőben.
jan. 2. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy teljesen out, de a pároddal szeretnél tölteni pár napot, akkor egyszerűen nem kell megmondani a szülőknek, hogy hazajöttél pár napra Bécsből. Vagy outnak és őszintének kell lenni, vagy lehet bujkálni és mellébeszélni. Nagyjából ez a két opció van. Félig outnak lenni és szögesen ellentétes elvárásoknak egyszerre megfelelni (párod és anyukád) nem lehet. Te sem tudsz kétfelé szakadni. Vagy megmondod anyudnak (és majd apudnak) az igazat és a párodnál éjszakázhatsz, és akkor nem kell éjszaka hazaosonnod tőle, vagy nem mondod meg a szülőknek az igazat és nem szólsz nekik, ha hazajössz és akkor nyugodtan vele lehetsz. De 29 évesen már nem annyira bonyolult ám outnak lenni, túl sok vesztenivalód talán már nincsen. Külön élsz, van önálló kereseted, eltartod magad, párod is van. Mire vársz még? Kinek akarsz megfelelni? És miért? Többet kellene beszélgetni a szülőkkel. És őszintébben.
jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarod elmondani a szuleidnek azt kell mondanod hogy mindig atvernek a nok azert nincs sose csajod
jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!