Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írta valaki, hogy ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írta valaki, hogy ha én direkt transznemű nővel szeretnék ismerkedni, akkor nincs esélyem náluk?

Figyelt kérdés
De én pedig velük szeretnék ismerkedni. Kalandvágyból? Nem tagadom, az is van benne, hiszen még nem volt kapcsolatom velük. De semmiképpen sem eldobható rongyként gondolok rájuk.

jan. 4. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Milyen nemű vagy? Ha férfi és direkt írtad homoszexualitás kategóriába, az azt jelenti, higy nem tekinted őket nőknek, így tényleg nem sok esélyed van.
jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, direkt írtam ide.

Hidd el, ha heteroba írom, ott többen nekem esnek.

Nőnek tekintem, ha ő is annak tekinti magát (de nem mindegyikük tesz így...)

jan. 4. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A transznemű nők nem tekintik magukat nőnek? Ez egyre érdekesebb.
jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem mindegyikük
jan. 4. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ők is azt szeretnék, hogy saját maguk miatt szeresd őket, ha a transzneműsègre hegyezed ki a dolgot, lehet felületességnek gondoljàk.
jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

True....

Ezt akkor át kell gondolnom, mert megsérteni nem akarom őket.

jan. 4. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Hasonlóan vagyok, mint te kérdező, ha gondolod írj.
jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit írjon?
jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ösnek van igaza. A transzeműek vágya hogy nőként legyenek kezelve. Emiatt a chasereket, akik azért szeretik őket mert transzneműek, nem szeretik. A vágy célja hogy egyenértékűek legyenek a biológiai nőkkel. És egy hetero férfi aki rendes cisz nőre vágyik, fogadja el őket annak ellenére hogy ők transznemű nők. Az már másik kérdés hogy teljesen hetero az biológiai cisz nőre vágyik és kész, a teljesen meleg meg teljesen férfire, és a chaser vágyik transz nőre. Szóval nem 100%-os az elképzelés. De mindegy is. Mindenki azt szeretné amit nem kaphat meg.
jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tekinti magát nőnek, az nem transz (még akkor se, ha ő azt mondja magáról), hanem crossdresser.
febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!