Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is olyan anyja van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is olyan anyja van, aki titkon bízik benne, hogy a melegség csak átmeneti állapot, és remélhetőleg biszex a fia?

Figyelt kérdés

Anyámnak egy éve outoltam, azóta is küzd ezzel a gondolattal, ami azért is fura, mert pszichológus. Meséltem neki, hogy mostanság sokat veszekszem a párommal, ő meg titkon remélte, hogy szakítok vele. Nekem ia megfordult a fejemben megmondom őszintén, de én azért jobban szeretem ennél, és próbálok küzdeni a kapcsolatunkért. Apámnak nem engedi, hogy outoljak, mert nem tudja hogyan reagálna, meg fél, hogy majd a melegségem miatt is őt fogja apám hibáztatni. Sajnos én sem tudom, hogyan reagálna. A legrosszabb az egészben, hogy már lassan 30 vagyok, de elég későn szembesültem a szexualitásommal. Anyám pedig még mindig a kicsi fiaként kezel, akit zavar, hogyha éjfélkor nem vagyok otthon, és a kapcsolatomra most úgy tekint, mintha a párom kvázi elrabolt volna magától. Nehezítő tényező, hogy bár a párom és szüleim is pestiek, én külföldön lakom, távkapcsolatban tudjuk tolni barátommal, de nyilván ilyenkor a karácsonyi időszakban sokat vagyok szüleimnél is. Sajnos ezt a barátok is megérzi, panaszkodott ia, hogy keveset vagyunk együtt.


Mit tegyek szerintetek?



jan. 4. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag független vagy a szüleidtől (feltételezem), akkor miért vagy még “anyukád kicsi fia”?

Anyukád olyan amilyen, de ne kenjük rá az egészet.

Lehet mindkét szülődnek csalódást fog kelleni okozz, mert nem felelsz meg nekik. Ez benne van a pakliban. Az, hogy a szüleid ezt hogyan élik majd meg, hogyan rendezik magukban, illetve egymást között, majd az intelligenciájukon, empátiájukon meg bölcsességükön múlik.

jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Anyukád ebben a helyzetben mint anya van jelen, nem mint pszichológus! Ezt fontos tisztázni.


Igen, úgy éli meg, hogy a párod elragadott téged tőle. (Anyós üzemmód.) Az meg, hogy nem lesz neki unokája az meg róla szól nem rólad!


Pároddal a kapcsolatodat te ismered. Az elmondottakból van mit egymással megbeszélnetek. Szerintem az lenne a legjobb, ha Ti ketten csináljátok valami közös programot. Mindenki elmegy otthonról, telefonokat kikapcsolni erre az időre és csak kettesben lenni. Ez lehet akár hétvége vagy akár egy hét is. EGYÜTT! Ez a lényeg.


Egyébként ez az a bizonyos kirepülés a fészekből. Sok sikert!

jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Anyád keressen fel egy pszichológust.
jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyám is ilyen illúziókba ringatja magát
jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyám nem abban bízott titkon, hogy "remélhetőleg biszex a fia", hanem abban, hogy remélhetőleg HETERO és ezt a bvziskodásos hülyeséget meg majd kinövi és elfelejti a gyerek az egész marhaságot, őrületet. Hát, nem így lett. De az idő mindent megold: anya szokott hozzá a bvziskodásos marhasághoz.
jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha full meleg a gyerek, akkor be kellene látni, hogy arra nagyon nagyon kicsi az esély.

Ha bi és képlékeny még a gyerek, akkor főleg békén kellenehagyni. Ha akarja eldönti, ha akarja nem, hogy milyen utat választ. Náluk ez elég érzékeny pont.

Ha elég bölcs, empatikus és intelligens egy szülő, akkor ez teszteli őt, hogy szülőként bizonyítson, hogy akármilyen is a gyereke, támogatja-e őt az életének kialakításában.

Ha nem ilyen szülőtök van, nagyon sajnálatos, akkor legalább ti legyetek bölcsebbek. Lehet, majd ha megöregszenek, belátják, hogy az előítéleteikkel semmi jót nem tettek.

jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz a szülőnek, de a gyereknek is, csak utóbbi nem tud mit tenni, ha biszex/meleg.
jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg örüljetek annak hogy van még mit anyának szólítanotok.. el sem hiszitek milyen szerencsések vagytok
jan. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!