Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ausztriában magyar melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában magyar melegként nehéz ismerkedni? A magyarságom miatt tartani fogják a távolságot?

Figyelt kérdés
Magas, szőke, kék szemű vagyok. Van bennem sváb vér. 19/F
jan. 5. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben nem hiszem. Egy kisvárosban már más lehet a helyzet.
jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pozsonyban élek így tinderen ugrálnak be srácok Bécsbol és sok sráccal írtam a legtöbbjüknek nincs bajuk azzal, hogy nem Bécsben születtem csak azzal van bajuk, hogy pozsonyban élek, mivel mindig ha megírom ezt a infot, akkor meghal a beszélgetés és nem írnak vissza. Mármint egyrészről megértem messze vagyok, de azért nem olyan borzasztóan messze. És ezt a baráti társaságomban is észre vettem ők is ha bécsiekkel kezdnek írni, akkor mindig ott hal meg a beszélgetés, hogy Szlovákián élünk. De alapból szerintem ha ott élnék, akkor szerintem nem lenne bajuk azzal, hogy magyar vagyok. Főleg azt a tényt nézve, hogy a legtöbb nagy városban főleg külföldiek vannak és többet hallani az angol nyelvet mint az ország nyelvét. 21/f
jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felső-Ausztriában élek 3 éve egy eldugott faluban és a franc se törődik azzal, hogy meleg vagyok. Amiatt, hogy magyar vagy nem fognak lenézni, már ha tudsz németül valamennyire. Ismerkedni meg simán ugyanúgy lehet, mintha otthon lennél, csak az osztrákok nyitottabbak.
jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Apai ágról félig osztrák vagyok. A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy magyar vagy. :) Annyi, hogy ha osztrákokkal ismerkedsz, ahogy írták is, nem árt tudni legalább társalgási szinten németül, de ugye ez nekem nem probléma, mert a második anyanyelvem. :D
jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában nagyon gyakran régebbe is lenézték a magyarokat, nem csak most!
jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!