Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más melegeknek is volt hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más melegeknek is volt hasonló élményük gyerekkorukban?

Figyelt kérdés

Röviden leírom:

Kb 5-6 éves lehettem amikor reggel felkeltem és mentem a konyhába és látom, hogy anyum meg apum bevannak zárkózva a szobába. Aztán meghallották, hogy ébren vagyok és kijöttek. Anyum rendesen felvolt öltözve, de apum csak egy pólót vett fel és jóformán alul semmi nem takarta. És mikor megláttam a farkát akkor lefagytam. Szószerint sokkot kaptam. Nem tudtam akkor gyerekként elképzelni, hogy ott a szobában mi történhetett, de azt éreztem hogy valami nagyon erőteljes izgalom, valamiféle feszültség elönti a testemet, aztán olyan 1 perc múlva meg merevedésem lett. Ez az eset nagyon mély és szinte elfelejthetetlen nyomot hagyott bennem. Annyira hogy most 25 évesen is úgymond kísért. Szerintem ez az egyik oka annak, hogy meleg lettem. Illetve, hogy most fiatal felnőttként is ennyire vonzanak engem a férfi nemiszervek. Voltam már ezzel pszichoterápián is, a szakember rendkívül megértő volt nem ítélt el. Ez persze jól esett, de attól még ugyanúgy állandóan a szemem előtt van az apám látványa.

Az lenne a kérdésem, hogy más családokban is előfordult már hasonló? Valamint, hogy más melegeket is ennyire vonz a farok látványa? Lehet összefüggés az ilyen gyerekkori élmények között?

Őszintén szólva nekem kicsit megnyugodna a lelkem ha tudnám, hogy nem vagyok ezzel a “problémával” egyedül

F/25



jan. 5. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem is áll fel 6 évesen...
jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Szakember mit mondott?
jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A terapeutám nem foglal állást konkrétan semmi mellett. Azt mondta, hogy elképzelhető, hogy ez az esemény kiválthatta nálam a homoszexualitást. Ő inkább érzelmi oldalról közelítette meg a témát, kérdezte hogy most mit érzek az apám iránt. Adott feladatot is hogy írják levelet apámnak hogy mit gondolok most róla. Mondta hogy ő úgy érzi nagyon haragszom a szüleimre úgyhogy inkább ezen a vonalon folyik jelenleg tovább a beszélgetés
jan. 5. 23:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Off topic de nekem érdekes hogy egy pénisz látványának ekkora hatása legyen egy gyerekre. Nem a meztelenség a természetes formája az embereknek? Akkor miért okoz traumát (nem szexuális környezetben)?
jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet fura kérdés lesz, de neki lankadt volt. Igaz? Csak mert akkor meg nem is értem. Öltözőben, strandon, stb sose láttad? Én láttam Anyát is és Apát is meztelen mondjuk úgy kb 10 éves koromig. Ritkán de láttam, mert pl fürdőbe ment vagy átöltözött. Ez valahogy nekünk pl természetes volt. Gondolom mivel 10 körül már "nagynak" ítéltek emiatt változott ez. Bár apát akkor is láttam csak Anyum lett figyelmesebb ha érted... És meleg vagyok.
jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát ilyen félig lankadt félig merev állapotban volt.

Mint utólag összeraktam képet nyilván szexeltek a szobába mint minden normális házaspár.

jan. 6. 00:03
 7/23 A kérdező kommentje:

Azon is sokat gondolkodtam, hogy a pénisz látványa miért okozott ekkora hatást rám.

Amióta az eszemet tudom a fókusz mindig is a péniszre volt irányítva mert nekem gyerekként volt fitymaszűkületem. A szüleim elég bénán kezelték ezt a szituációt. Először befenyítettek hogy befog gyulladni a fitymám aztán ezzel a szöveggel rátudtak venni arra hogy elmenjek anyummal a korházba. Több hónap volt mire ez a nehézség megoldódott, de addigra már elég “rossz szemmel” tekintettem a saját péniszemre.

Emlékszem mikor apámét láttam a legelső amit megfigyeltem hogy az ő fitymája más mint az enyém…

De egyébként olyan túl sokszor nem láttam a szüleimet meztelenül, anyámat egyáltalán nem, apámat meg csak hébe- hóba

jan. 6. 00:09
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég sok családban jellemző volt, sőt még most is, hogy együtt fürdik a szülő és gyerek, vagy fiatalabb testvér látja idősebbet meztelenül. Ha ez váltaná ki a homoszexuálist, akkor már régen kihalt volna az emberiség, mert mindenki meleg lenne... Szóval kizárhatjuk azt a hülyeséget, hogy ez bármilyen mértékben befolyásolta volna a szexuális orientációd.


Láthatóan téged eleve érdekelt a pénisz, ahogy a hetero kisfiúkat meg az, hogy a kislányok szoknyája alatt mivan.

jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Volt igen, bár nem pont ilyen, de hasonló, viszont nem apummal.
jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy? A melegség nem

Ok kérdése ahogy a heteróság se

jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!