Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi volt eddig a legnagyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt eddig a legnagyobb élvezése?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Egyedül, partnerrel?

Hány évesek voltatok?



jan. 6. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Sok nagy volt, és mindig partnerrel.
jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Itt irogattam egy sráccal, majd találka lett belőle.

Iszonyat hosszan elnyujtott kényeztetést kaptam tőle. Isteni volt.

jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Amikor elsőnek szoptam, annyira felizgatott a szitu, hogy az boxerembe élveztem
jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Uhh hát én egy jó hosszan elnyújtott orál közben....olyan érzésem volt mint mikor megnyitón a kerti csapot és a tömlő vége a nyomástól össze -vissza táncol.közben a testem meg rángatózott.
jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
ahhh igen ,boxerba én is nagyot szoktam durranni.4-es vk
jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy srác miközben szopta a farkam simogatta a fenekem és közbe 69 pózban benyomta a számba a farkát tövig. Iszonyú jó volt. 20 éves volt kb 50kg és 19cm farka volt. Én 33 voltam. Később is csináltuk de sose volt újra olyan jó.
jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Még vagy 15 éve innen ismertem meg egy fiút. A zsánerem volt nagyon. Nos ő akarta a mélytorkot. Én meg belementem. Csináltam neki de valami fantasztikus érzés volt. Az ő torka volt az egyetlen amúgy akivel élveztem. Később másoknál nem. Na szóval ő mikor először így elélveztetett akkor vagy 8x spricceltem annyira jó volt. Konkrétan a fülembe hallottam a szívverésem. Orbitális élmény volt. Nagyon felejthetetlen.
jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
2010-ben ismertem meg a mostani pasim, második randin piknikezni mentünk, és hát szexeltünk, a végefelé hirtelen pózt váltott misszionáriusba, és mélyebbre hatolt, plusz gyorsított a tempón,kb a tizedik lökés után kéz nélkül egy akkorát élveztem, hogy a cuccom belelőttem a saját meglepedtségtől tátvamaradt számba. Azóta volt még pár ilyenen,de az és akkor volt a legjobb. Azóta is együtt. 32/f
jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!