Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne hogy aszex lehetek? Az elmúlt időben észrevettem hogy nincs kedvem szexelni (anál és orálra is értem) valahogy nem hoz lázba

Mondjuk a petting az bejön


Azt nem mondom hogy egy számomra helyes srác nem hoz lázba mert bejönnek viszont merevedésem már hónapok óta nincs ha pl arra gondolok hogy lefekszem mással


Fontos elmondani hogy eddig kalandoztam, viszont a legtöbb esetben a partner síkosítás nélkül durr bele módon dugott meg ami rosszul esett, ez közre játszhat hogy nincs kedvem?


Két éve kb randizgattam egy sráccal (szexmentes randik voltak ezek mert mindketten kapcsolatot kerestünk)

És kb a 3. randinál áthívott magához mert úgy egyszerűbb lett volna fejleszteni az ének hangomat (felvételi miatt kellett)

És röviden elfáradtam, elaludtam az ágyán és arra lettem figyelmes hogy a farka a számban van

Éreztem hogy meg akar fordítani csak abbamaradt végül


Félálomban voltam ezért éreztem ezeket úgyhogy tudatomnál voltam

Ez a trauma közre játszhat hogy elment a kedvem a szextől?


Mondjuk azután az eset után voltam srácokkal de igazából nem élveztem

Párszor talán 4x 5x élveztem igazából


Valami baj lehet velem vagy elmúlhat ez egyáltalán?



jan. 6. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baj nincs veled, biztosan elmúlik, ha találsz egy megfelelő partnert kiegyensúlyozott kapcsolatra. 😊
jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Lehet tényleg sokk ért a roszs tapasztalatok, erőszak miatt.

Talán egy megfelelő szexuálpszichológus tudna segíteni.

jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, az jön le ebből, hogy két éve majdnem megerőszakoltak, utána meg volt egy csomó alkalmid.

Már nem azért, de ezek az alkalmiszexek nagyon kimerítik az embert, és nem a jó értelemben.

jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Az, amelyik kategóriába írtad a kérdest már eleve azt súgja nem vagy aszex. Ennél pontosabban nem tudhatom tippelni
jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is egy megfelelő partner kellene neked .Először talán az érzések megélésére kellene újra rávezetni téged,félredobva a fizikai kontaktot.egy roppant hosszú és örömteli pillanatokra,érzelmi vibrálásokkal téli pettingekre alapozott ismekedési folyamatra lenne szükséged.uhh de ez mostanában nagyoooooon nehéz leeeesz
jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért alkalmiztam azután az eset után, mert fizikailag nem terhelt meg és úgy gondoltam minden rendben van, de ezek szerint a lelki vonzatát azóta hordozom


Ami az érzelmekkel teli pettingre alapozott ismerkedési folyamatot illeti: az a "baj" hogy nem vagyok nádszálvékony hanem van egy kevés felesleg rajtam, nem tartom magamat kövérnek csak nem vagyok "kelendő" vagy hogy mondjam a meleg közösségen belül, rajta vagyok hogy változtassak rajta


Meg nekem olyanra lenne szükségem (ha nem feltétlenül kapcsolatról beszélünk) akihez oda tudok bújni, basztatni a haját, simogatni csókolózni vele, összebújva együtt aludni mert én ezek meglétével érzem hogy érek valamit a partneremnek


Amikor felhoztam ezt, akkor a legtöbb ember elvetette a velem való találkozást amit megértek

Csak nekem A velem korabeli srácok jönnek be és (saját tapasztalatom alapján mondom) nem igazán jön be a többi meleg srácnak


Pár éve a két legfontosabb ember konkrétan kisétált az életemből a másik szó szerint ghostolt a másik megmondta hogy nem akar a barátom lenni úgy gondolom ez is közre játszhat hogy nincs kedvem szexelni vagy nem tudom


Lehet nem érzem/gondolom magam elég jónak szexre bár nem tudom ez a barátos dolog miatt (is) lehet-e

jan. 6. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

"Mondjuk a petting az bejön"


Tehát nem vagy aszexuális.

jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
6-os válaszra...hát figyu azzal mert nem vagy nádszálvékony azzal nincs baj.nem azért nem találsz ....azért mert erre sokaknak nincs igénye.leírtad ,hogy mire lenne szükséged....hát az meg annyira cukiiiii.de tényleg.azvsem az a kategória amiért tolonganak....sajnos.5-ös voltam
jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Az 5-ösnek részben igaza van, de azért hidd el te is és az 5-ös is,hogy vannak azért akik ha nem is tolonganak,de értékelik azt,amire vágysz.Sok olyan van,aki ilyen érzékibb, nyugisabb csak ők csendesebbek.

De lehet találni !

jan. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fiúszexig jutottál és melegnek gondoltad magadat, innentől nem igazán lehetsz aszexuális. De lehetsz például pánszexuális, akinek érzelmek szükségesek a szexhez.
jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!