Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kicsit elbizinytalanodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit elbizinytalanodtam a szexualitásomat illetően, hogyan tudnék dűlőre jutni?

Figyelt kérdés

Jelenleg srackent egy sraccal jarok, de valahogy nehezen fogadom el a helyzetet, kevesbe merem magam felvallalni. Valszeg ha lany lenne, nem okozna ez akkora fejtorest.


Korabban csjaoztam is, de mjndig rastresszeltem,es miutan szakitottam a lannyal, nem ereztem akkora szomorusagot mint egy fiuval valo szakitasnal. Ugyanakkor ha ne adj Isten szakitanek a parommal, valahogy fura lenne, ha elkezdenek csajozni, pedig nem kizart.


Egyre inkabb azt erzem, hogy egy ponton szeretnek gyereket, de abba sosem fondolok bele, hogy hogyan nevelnem fel.


Szoval, kicsit elbizonytalanodtam.mit tegyek?



jan. 9. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem meleg vagy hanem biszex, aki hol ide, hol oda "húz" jobban.
jan. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

"Szoval, kicsit elbizonytalanodtam.mit tegyek?"

Semmit.

De tényleg, senki sem fog eléd tolni egy kérdőívet, amin be kell jelölnöd 15 féle szexualitás közül, hogy melyikbe tartozol. Ha pasit akarsz pasizz, ha csajt akarsz csajozz, ha váltani akarsz válts. Nem kell ennyire ráfeszülni a bekategorizálásra.

jan. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

"senki sem fog eléd tolni egy kérdőívet"

Azért mucsai újfeudalista homofóbok közé ne költözz, mert ők lehet, hogy ezt megtennék. Aztán kiutálnának a faluból... :))

jan. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Te nem bizonytalan vagy, hanem nem mered magad előtt sem felvállalni a biszexualitásodat.
jan. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi...! Biszexként élni a legtutibb dolog a világon! Mindkét nemmel csodálatos dolog tud lenni a szex!
jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5) itt nem erről van szó. Mármint, ha szingliként, mindenfajta kötöttség nélkül akarsz élni, akkor persze, ez is jó lehet. A legrosszabb, hogy otthon már elkönyveltettem magam melegnek, csak hogy ne kérdezősködjön anyám, mondjuk ezzel egy jó nagy traumát okozva neki. Van egy párom-srác-de mivel ez az első kapcsolat, és vannak nehézségek, konfliktusok, nem tudom meddig lesz ez életképes. Az ismerkedés mint olyan is elég nehezen megy nekem. Plusz ha tényleg inkább meleg vagyok, és lányoknál kezdenék el megint próbálkozni, az hatalmas kudarcot és még nagyobb önbizalomvesztést jelentene számomra.
jan. 9. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értem…itt nem azzal van a baj, hogy esetleges meleg vagy…vagy akármi…itt az a baj, hogy a pároddal nem illetek össze…látszik, hogy kettősség van benned.


Az első dolog amit tennék, hogy szakítok a sráccal…azért nem ragaszkodnék, hozzá csak hogy rajta keresztül találjam ki, hogy meleg vagyok e vagy sem, csak mert vele sem olyan tuti…


vicc nélkül mondom neked szerintem gondolkodj el, hogy kik azok akik tetszenek neked akar férfi akár nő…sok mindent vegyél számításba…pl tetszik e egy nőn valami ami fel*zgat vagy a másik nemnél ugyan ez…ha mind a kettőnél van ilyen akkor gratulálok!


Biszex vagy…hidd el a világ sokkal boldogabb lenne, ha mindenki biszex lenne. És anyudnak is lesz esélye 50-50%-hogy unokát tarthat a kezében, aki még talán hasonlít is rá!


Viccet megint félre téve!!!

Nem olyan rég jöhettél rá, hogy a másik nem is vonz. Ez egyértelmű, mivel aki hetero azt nem érdekli a saját neme. Csak legyél nyitott és figyelmes egyszer csak kiderül, hogy melyik nemhez vonzódsz jobban…de az is lehet, hogy végül a másik nemnél, amelyik kevésbé volt vonzó lesz az-az egy az igazi.


Nem kell kétségbe esni mert elsőre nem tudod a választ!

Ami tuti viszont, hogy szakítanod kéne szegény sráccal!


Mert a szeretet nyelve minden nemnél ugyan az…ha sokat veszekedtek és nem tudod, hogy melyik nem vonz +te is mondod, hogy ez a kapcsolat nem egy életbiztosítás, akkor ezzel csak mind a kettőtöket vissza húzod/húzzátok.

jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A párodnál az ember legyen az első fontos, ne a neme. Akivel jól érzed magad, azt válaszd a nemétől függően. ha viszont nagyon szeretnél gyermeket felnevelni (és ez fontos), akkor ma Mo-on csak egy útja van.
jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta vagy vele? Miért ne lenne sikered nőknél?
jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
29, 8 hónapja, eddig egy baratnom volt, ket lannyal ismerkedtem, meg sokakkal smaroltam. De valahogy sokaig nem kerestem senkinek a tarsasagat sem, sztem egeszen 25 eves koromig. (Addig szuz voltam) 3 eve kulfoldre koltoztem, ahol nagyon maganyos lettem. Akkor kezdtem el csak ismerkedni.
jan. 9. 13:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!