KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HomoszexualitĂĄs » A pali meleg vagy biszex...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Csakegylanyy13 kérdése:

A pali meleg vagy biszex lehet?? Vagy (lĂĄtens) meleg...durvan homofob is.đŸ€”đŸ˜‚

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom fura kĂ©rdĂ©s de nem tudtam mĂĄshoz fordulni😀 szval van egy legjobb baratnƑm, Ă©s nem olyan rĂ©g elmondta hogy az egyik lĂĄny ismerose 2 pasival voltđŸ€” okĂ©, mondtam😂 aztĂĄn elmondta kikkel...Ă©s mikor elmondta az egyik ismerosom aki ott volt a 3masban (pali) ledobbentem...mert a csavonak egyaltalan nem volt soha csaja ha talizni is akart vele egy csaj le mondta vagy ki fogasokat talalt hogy ne tudjon talizni vele..Ă©s van egy masik ugymond meleg ismerosom aki elmondta h a pali szokta nĂ©zzegetni flortolgetni vele Ƒ mar azelott elmondta mielott a legjobb baratnƑm elmondta volna a 3mast...nem bantok senkit de nekem eza 3mas dolog h 2 pasi lassa egymas ĂĄllĂł farkat stb az egy kicsit visszataszito...baratnomnek nem merem elmondani amit a meleg ismerosom mondott arrol a palirol..Azt hozzĂĄ tennĂ©m hogy a sracnak ez volt a masodik (hĂĄrmasa) 😂 soha nem volt baratnoje se, pedig helyes pali nagyon. En ugy tudom hogy a baratnomnek azza lany ismerose rajott hogy meleg a pasi aztan valszeg hivta a legjobb haverjat a srac...ezzel viccelodtem hogy lehetseges nem is a nƑre izgult fel annyira.

jan. 13. 01:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** vĂĄlasza:
88%
đŸ€”đŸ˜€đŸ˜‚đŸ˜‚ szerintem.
jan. 13. 01:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/23 anonim ***** vĂĄlasza:
38%
Nem tudom, de te cumizhatnĂĄl :D
jan. 13. 01:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/23 anonim ***** vĂĄlasza:
33%

Szia nem baj, hogy ide fordultĂĄl.

VĂ©gĂŒl is Ă©rtelmesebb, mint a legtöbb bugyuta, ami eddig volt.

A kérdésre vålaszolva, ha igazak, amit ållítasz, akkor valószínƱleg a sråc meleg. Minek mondott volna le måsképp randikat lånyokkal?

jan. 13. 01:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/23 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
3-as! Hogy a francba tudtad végigolvasni a szöveget? Rånéztem és összefolytak a szemeim.
jan. 13. 01:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/23 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
3-as vagyok. Ma mår több szåz oldalt elolvastam, magyarul, angolul. Ez meg se kottyant mår.
jan. 13. 02:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/23 anonim ***** vĂĄlasza:
64%
pityabaszĂł lapunapĂĄlĂł!
jan. 13. 05:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/23 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
Szerintem meg simĂĄn csak a sajat dolgoddal kellene foglalkozz, esetleg egy helyesirasi szotar tanulmanyozasaval. Semmi kozod ahho, hogy ki kivel kefel, ahhoz meg vegkepp nem, hogy barkit kipletykalj a hata mogott.
jan. 13. 06:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/23 Jani Belucci ***** vĂĄlasza:
75%
Lehet hogy tĂșlsĂĄgosan pasi vagyok ahhoz hogy felfogjam, de mi a rĂĄkot Ă©rdekel tĂ©ged egy barĂĄtnƑd ismerƑsĂ©nek szexpartnerĂ©nek szexuĂĄlis orientĂĄciĂłja? Nem arrĂłl van szĂł, hogy bejön neked a csĂĄvĂł, de visszautasĂ­tott tĂ©ged is, Ă©s emiatt most prĂłbĂĄlod megmagyarĂĄzni, hogy nem veled van a baj?
jan. 13. 08:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/23 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Tiszteletem mindenkinek aki ezt vĂ©gig tudta olvasni. Én mĂĄr harmadszor ĂĄllok neki de mĂ©g mindig nem egĂ©szen tiszta, hogy ki fekĂŒdt le kivel.
jan. 13. 09:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/23 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szerintem magambĂłl kiindulva egy meleg sose fog lefekĂŒdni nƑvel, nem mĂ©g hĂĄrmasozni. Max biszexek
jan. 13. 09:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!