Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztata vibrátort szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata vibrátort szeretnék venni. Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy prosztata vibrátoron gondolkozok már 3 hete, és kinéztem ezt a terméket:

[link]


Van itt olyan aki használt már hasonlót? Írtok tapasztalatokat?



jan. 13. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy másik féle van:

[link]

de ez nekem kicsi, vagyis rövid. Szerintem jobban megérné egy dildó.

jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan van mint az előttem válaszolónak.

Kezdésnek tökéletes és isteni érzés (legalábbis nekem), de már kezdem én is kicsinek érezni, úgyhogy lehet megpróbálok én is beszerezni egy nagyobbat.

jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dildom van, annyi, hogy az nem rezeg. Korábban volt vibrátorom is, de nem jött be.

F36

jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanerrőlbaz oldalról elys márkájú van, nem jött be, folyamatosan kicsúszik, ha nem ülök rajta és semilyen plusz élvezetet nem nyújt egyik programja se. Hasonlóan néz ki, mint ez. Van egy sima női vibrátorom, vékonyabb, hosszabb , azzal viszont hatalasmas élmény .
jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be, nem érzem

Csak az igazit élvezem.

jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyenem, de akár nagyon jó is lehet. Nekem olyan van amit a saját záróizmaimmal kell mozgatni, az is nagyon szuper élményt ad. Az is hasonló irányú mozgást végez mint ez amit linkeltél.


De lehet én is rendelek egy ilyet ha neked beválik, mert jónak tűnik. :)

jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!