Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz, hogy 26 évesen probalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy 26 évesen probaltam ki fiúval először és rá jöttem, hogy sokkal jobb, mint nővel ? Úgy sajnálom, eddig elítéltem a homoszexuálisokat.

Figyelt kérdés
jan. 14. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is csak mostanában próbáltam ki.
jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sokszor van az hogy valaki azért homofób mert küzd önmagával. Azaz nem tudja/akarja elfogadni hogy a fiúkat (is) szereti. Amúgy hogy jött a dolog? Egyszercsak megfogtad egy haverod farkat mert kívántad? Nem volt előjele az utóbbi években hogy vágysz rá?
jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már voltak előjelek sokszor fantáziáltam róla, párszor megkóstoltam a saját spermám, de mindig lecsesztem magam miatta !
jan. 15. 00:03
 4/15 DominikX ***** válasza:
100%
Nem, soha nem késő 😁
jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Az első mondatod nem gáz. A második mondat második fele, a vessző után viszont igen. Főleg akkor, ha te is érintett vagy.
jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz ha van családod és most akarsz váltani.

Ha nincs akkor, semmi gond.

jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Örök törvény akik elitélik a melegeket azok mind biszexek, vagy melegek, csak elnyomják magukban ezeket az érzéseket-ebből fakad a gyülölet ük, félelmük.


Heterókat hidegen hagy a téma.


Nem gáz, legyél boldog.

jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Elítélsz embereket? Mi vagy te, bíró?
jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 voltam, elotte en sme próbálkoztam, tavaky voltam eloszor prideon, 28 evesen. Ilyen szinten nem mertem kozeledni. Mas meg mar 14 evesen kapcsolatban van es fel is vallalja.
jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, felnőtt férfi vagy. Úgy élj, ahogy tetszik.
jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!