Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ismertek olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ismertek olyat akinek megváltozott a szexuális orientációja egy idő után?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok.

Eddig teljesen melegnek gondoltam magam de egyre többször fantáziálok lányokról (is). Kapcsolatot nem tudnék velük elképzelni de egyre többször maszturbálok olyan lányokra akik testalkatra és mellméretre-mellformára tetszenek. Persze ez egy elég szűk kör és továbbra is a fiúk vonzanak leginkább érzelmileg és szexuálisan is de hogy lehet az hogy csak most jött ki rajtam ez a biszexuális hajlam? 30 évesen... Van valaki hasonló helyzetben?

Raadasul a Facebook hírfolyamon is folyamat csöcsös bikinis lányok képei jönnek velem szembe. Többet tud a szexuális orientációmról mint én magam. Holott sose kerestem rá melles bikinis lányok képeire előtte mégis beteszi a neked javasoltak képek közé. És ez már jóval azután hogy elkezdtek érdekelni a női testek is. És még utána se kerestem rá sose. Többet tud mint én magamról.



A másik!


-

Szexuális szerepem is változott. Eddig srácokkal sokszor passzív voltam de kezdek rájönni nem igazán élvezem már. Egyre inkább aktív vagyok abból is az orált preferálom már csak.. Ez meg a másik hogy eddig passzív voltam most meg már aktív.



jan. 17. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van egy ismerősöm aki meleg volt és csak srácokkal volt és egyszer csak megismert egy lányt és már lassan 3 éve együtt vannak.

Én is eddig csak passzív voltam de mostanában egyre jobban izgatja a fantáziám hogy milyen lehet az aktív oldal.

Szerintem ez bármikor változhat/felszínre törhet hogy ki mit szeret igazán. Nem kell kategorizálni magunkat, mindenki csinálja azt ami jól esik neki és legyen boldog, nem számít hogy mit hogy akar. Persze csak normális keretek között.

jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell magadat beskatujázni sehova.

Meleg vagyok, de azon belül aktív, de találkoztam olyan sráccal aki mellett teljes mértékben passzív voltam minden szempontból.


Szép lányokat én is megnézem,

Volt is barátnőm 10/10es még mielőtt rá nem jöttem hogy én 90%meleg vagyok, a maradék 10%arra elég hogy megézek gyönyörű csajokat, még meg is dicséremőket.... De megdugjam őket, azt már nem élvezem.


Változni nem igazán változunk

Csak 0-100ig ki hol helyezkedik el a skálán, az nem mindegy, én így tudom felfogni.

jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Tudok olyat, aki melegnek hitte magát, de minimálisan kezdik érdekelni a csajok is. Meglátásom szerint ő mindig is biszex volt, csak nagyon erősen meleg oldalon.
jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3


Szerintem nálam is ez a helyzet. Enyhe biszexuális hajlam

jan. 17. 12:53
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Több ismerősöm is meggyógyult.
jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
77%
#5 A homoszexualitás NEM betegség.
jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Ha kigyógyulsz belőle, akkor már nem. Hajrá.
jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
96%

#7

Ami nem betegség, abból hogy lehet "kigyógyulni"?

jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom pszihológus segítségével. De neked is akarod kell. Ne engem kérdezz, nem vagyok érintett. Járj utána.
jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Egy meleg nem változik ilyen irányba, ahogy egy heteró pasit sem kezd el vonzani a fasz.


Biszex vagy és azok is, akik hasonlót éltek át.

jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!