Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is "eltanulja" a heterók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is "eltanulja" a heterók viselkedését az álca miatt?

Figyelt kérdés
Itt magyarországon még jó ideig nem lesz elfogadott a melegség, rajtam meg sajnos látszik alapesetben, hogy más vagyok. Nem kinézetben, azzal semmi gond, viszont a viselkedésemen eléggé látni. Szóval egy ideje inkább ellestem hogyan viselkednek a heterók, és próbálom őket utánozni, mert nem akarok célpont lenni. Más is ezt csinálja amúgy, vagy csak én parázok ennyire? xd

#homoszexualitás #melegség #Heteró viselkedés
jan. 22. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A normális emberek tesznek rád, ha nem provokálod őket.
jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Néha megbaszol egy két csajt is csak az álcád kedvéért?
jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

25éve volt, csináltam ilyet

De van aki így is kiszúrja

Felesleges mert csak magadat csapod be jobb esetben, kis személyiség torzulás ami minden szar egészségügyi problémát is kihoz - szorongás, depresszió

És utána az húzódik szerveidre is.


Inkább fogadd el magad.

jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 De én elfogadom magam, csak más nem. Ha nem zavarna senkit sem az égvilágon, akkor nem is próbálnék meg mást mutatni, hisz nem szükségeltetik.

Személyiségtorzulásom meg hamarabb lesz egy szerelmi csalódástól, minthogy az utcán ne sétáljak nőiesen.

jan. 22. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem fogadd el magad és járj el rendszeresen boxolni. Így jobban jársz.
jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eltanulja a hetero viselkedést....most akkor én tanultam el a b*zis viselkedést? Remélem érthető a celzásom az elfogadásról és a megkülönböztetésről. Nekem semmi bajom sincs a különböző nemi vonzalmakkal. Simán mindenkinek önmagának kellene lenni és nem ennyire felfújni a dolgot. Viselkedj természetesen, ahogy jól érzed magad. Nem csak titeket bánthatnak emiatt, minden nap büszkén kell kimenni az utcára.
jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lacás1976 ***** válasza:
51%
Tanuld meg leszarni amit mások gondolnak rólad! Ne legyél másmilyen csak azért mert az az"elvárás"! Én se momdom ki nyíltan hogy meleg vagyok lehet van aki sejti munkahelyen. nem igazán tud érdekelni....
jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Tanuld meg elfogadni és megvédeni magad.
jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyok, aki vagyok. Nem kötelező engem kedvelni. :)
jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!