Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg tudsz bocsájtani olyannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudsz bocsájtani olyannak aki az "életedre tört"?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot, aki nem tudta elfogadni magát hogy meleg/biszex.

Segíteni akartam neki de rosszul sült el, mindenkinek elmondta hogy ráírt egy homokos. Nem tudta hogy én vagyok, hogy ismerjük egymást. Szóval megbeszéltem vele egy találkozót ahol felfedem magam előtte. Tettem volna mindezt tényleg jó szándékból és mert szimpatikus volt a srác, szerettem volna Vele barátkozni. De egy komolytalan 20 éves volt még aki elmondta a haverjainak hogy ráírt egy homokos. Szóval meg lett beszélve a találkozó egy kihalt Lidl üzlet elé a parkolóba késő estére. Ahova nem egyedül jött hanem hozta a haverjait is akik rendkívül szórakoztatónak találták a dolgot és végig hahotázták amikor megtudták ki vagyok.


Én is hibáztam hisz nem tudta kivel találkozik de ő is amikor nem egyedül jött ahogy meg lett beszélve.


A lényeg a lényeg eltelt már kb 4 év az eset óta és én azóta se tudtam megbocsájtani.

Amikor meglátom valahol legszivesebben nekimennék. Családi cégünknél dolgozik ráadásul így időnként találkozom vele de igyekszem elkerulni. Rólam mindenki megtudta ő meg azóta is barátnővel takarózik. Meleg közösségi oldalon láttam meg Őt akkoriban és sikerült kétszer majdnem az insta nevevel fent lenni így tudtam hogy Ő az. Persze gyorsan törölte magát így ekkor döntöttem el hogy segítek neki. De mint írtam fentebb teljesen rosszul sült el egy remalom lett az egész helyzetből. Vidéki kisvarosrol van szó egyébként ahol elég homofób a társadalom elég sok lenezo lekezelo nézést és viselkedest kapok azóta. Persze tanultam az esetből és rajottem mekkora hulladék a legtöbb ember és melyik az a társadalmi réteg amelyiket ne engedd közel magadhoz.


De a lényeg a lényeg a csávó azóta se tud leallni. Úgy védi magát hogy rólam beszél mindenkinek a mai napig. Tűröm mert nem tudok mit csinálni a helyzettel és nem akarok Vele egy büdös szót se beszélni már. Csak idegesítő a helyzet. Költözesen mindenképp gondolkodom de itt mégis csak arról van szó hogy hogy lehet ezen túllépni anélkül hogy nekimnenél ha akárcsak egy szót is hozzád szól? Mert szó szerint megy fel bennem a pumpa ha akárcsak távolról meglátom. Pszichológust ne említsétek mert csak néztek hogy ilyen "apró" ügyön énem tudok túllépni.


Én 30 vagyok már ő 24 vagy 25 éves. Azt mondják kezd benoni a feje lágya de ez engem már hidegen hagy. Valaki volt hasonló helyzetben?



jan. 22. 23:50
1 2 3
 1/30 StevenUp ***** válasza:
39%
Kérdezem én: Ki kérte hogy segíts rajta? Látszik hogy veled is baj van. Beleokoskodtál, mert azt hiszed hogy ott abban a szituban bárkinek is kellett a segítséged... magadnak köszönheted, magadra haragudj, ne másra és máris túl tudsz lendülni ezen a baromságon
jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben. Nem tudnád valahogy elérni, hogy el legyen bocsátva a családi cégtől?
jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1


Igen ott én hibáztam hogy segíteni akartam neki. De az a komolytalanság ahogy kezelte nagyon visszataszító: még Facebook hirfolyamra is kiirta hogy "segítség ramirt egy bu*i mit tegyek."? Ezt utólag tudtam meg. Ha ezt látom hogy ennyire komolytalan akkor nem megyek oda a helyszínre. Facebook üzenetben meg teljesen komolynak tűnt mint akit tényleg érdekel hogy valaki segíteni akar.


2


Sajnos a nagybátyámmal nagyon jó viszonyban van a srác. És a nagybátyám a cégvezető. Meg miért rúgassam ki. Csak kicsinyes lennék.

jan. 23. 00:05
 4/30 anonim ***** válasza:
33%

Miert nem mondtad meg a haverjainak hogy egy meleg oldalon lattad a sracot?

Amugy meg igy nem lehet segiteni senkinek? Hogy akarsz segiteni neki ha nem akar b** lenni? Meg szegyelli az egeszet? Ilyeneken nem lehet segiteni

Aldom az eszem hogy sose voltam fent ilyen oldalakon fenykeppel

A faluban ahol lakok lattam egy sracot meleg oldalon akit latasbol ismertem gondoltam rairok meg regebben

De aztan volt egy 6. erzekem hogy megse kene

Mert minek? A vegen meg megjelentik a hazunknak el elmondja a szuleimnek az meg nagyon nem lenne jo

Szoval nem irtam ra igaz jo srac volt kinezetileg de nem er annyit hog lebukjak

Foleg ugy hogy enis utalom ezt az egesz b-zisagot es foglalkozni se akarok vele

Sose volram senkivel, nem is leszek


a

jan. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
Csinálj egy kamuprofilt meleg társkeresőkre az ő képeivel, írj rá kb az összes környékbeli melegre valami durvát, had legyenek ráakadva a palira.
jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
Ezt mar rég el kellett vna engedned. Ha vki esetleg titkolja h meleg, szíve joga. Az, h úgy reagálta le ahogy, az az ő jelleme, személyisége. Téged nem kért arra senki h "segíts" neki. Gondolom arra számítottal h felfeded magad, ő elismeri neked és majd szexeltek. Ez nem valósult meg, hnem a srác homofób viselkedése zavar téged. Simán egy hülyegyerek vagy, mert nincs mit megbocsájtanod. Tovább kell lépni.
jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye voltál, talán tanultál belőle egy életre.


Két dolgot lehet tenni, vagy te is tőrbe csalod és alaposan megszivatod.

Vagy jogi útra tereled, becsületsértés, mi egy s más.

jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudja elengedni mert 1 cégnél dolgoznak es minden nap látja
jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

5 ös válasz nagyon tetszik

Ezt nagyon sok kis köcsög megérdemelné, és leírásod alapján ez a gyerek tényleg az.


Faluban lakok engem megvetnek mert meleg vagyok és vállalom magam. Én nem rejtegetem az érzéseim és a meleg radaromat se, beszélgetek valakivel és szóbajön a szomszédom vagy az egyik focista, vagy asztalos

Hozzá teszem ja az a meleg

Igen van családjuk de a kolbászt jobban szeretik....

Régen olyan voltam mint te, de az emberek megváltoztattak!


És volt már 30éves csaj akihez odamentem és megmondtam neki ettől a pasitól ne várj semmit mert...

jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

6


Egyáltalán nem az esetem a srác így nem akartam volna vele szexuális viszonyt.


Igen feljelentésen már gondolkodtam de én egyedül mentem oda az a rohadék meg a haverjaival jött. Ráadásul a sötétben azt se láttam kik vannak ott vele.

jan. 23. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!