Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, egy jó hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, egy jó hosszú és élvezetes szex után van olyan aki levezetésképp elszív egy cigit ,mint a filmekben lenni szokott?a artneretek ,párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés

jan. 24. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Mindig cigi van k.rás után! 😅

Együtt!

jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem cigizik egyikünk se.
jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szivarozom.
jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Kipróbálnám, hogy ha lenne egy élvezetes menet, hogy milyen utána egy cigi :)
jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Jani Belucci ***** válasza:
76%
Mivel dohányzom, így mindig van utána cigi. Nekem már nem ad hozzá semmit az élményhez.
jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jól esik utána egy cigaretta
jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Ma mar azert mindenki tudja, hogy a cigizes mennyire karos az egeszsegre.

Arrol nem is beszelve, hogy mennyire budosek a dohanyosok. Nem sok embernek van gusztusa egy bagossal lefekudni.

jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem dohányzom és nem is szexelek szeneskályha lehelletű és szagú pasikkal.


Amúgy a dohányosokat, függőket gyenge embereknek tartom és a gyengeség számomra férfiatlan.

jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Mikor volt kapcsolatom, volt, hogy szex után rágyújtottam, de ez nem volt törvényszerű sosem.


Ami a partner hozzáállását illeti, ott azt tudom mondani, hogy eleve csak olyannal vagyok hajlandó összejönni, aki tiszteletben tartja a szuverén döntési jogomat, amibe beletartozik az is, hogy igen, dohányzom. És ezért vállalom a felelősséget, ahogy minden döntésemért.


Volt itt egy ilyen komment, hogy az illető a függőket gyenge embernek tartja. Hát nem tudom, én valahogy erősebbnek és férfiasabbnak tartom azokat az embereket, akik képesek belátni és elfogadni a saját esendőségüket és felelősségüket vállalni értük, mint aki egyetlen jellemvonás alapján már ítél. Eleve milyen jogon merészel bárki pálcát törni a másik fölött, amíg a másik nem árt?


Ami a dohányzási szokásaimat illeti:

- minden dohányzással kapcsolatos etikett- és protokolláris szabályt betartok.

- nemdohányzó mellett kizárólag akkor gyújtok rá, ha kifejezetten engedélyt adott rá.

- gyermek mellett eszembe se jut rágyújtani.

- soha nem dobom el a csikkemet.


Függő vagyok? Igen. Belehalhatok a függőségem következményeibe? Igen. Ez a döntés viszont kizárólag rám tartozik, nem másra.

jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy a 8-as, hasonlóan gondolkodom.Hozzátenném még az alkoholt és a drogot is.

Egyenként is kizáró nálam. Soha nem dohányoztam,ezért nem tudnék ölelkezni sem olyannal,aki bagós. Munkatársként is nehéz elviselni őket, pedig kimennek rágyújtani, de árad belőlük a szag.

Tudom, én vagyok a hülye és megérdemlem az egyedüli életet.

jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!