Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy melegként nagyon nem tudok azonosulni a legtöbb meleggel, "meleg társadalommal"?

Figyelt kérdés
Azért is tettem ezt idéző jelbe, mert szerintem nincs is ilyen, hogy meleg társadalom. Mikor már kb annak kell hálásbak lenned, hogy egy srác, akivel lefeküdtél, és egy kondiba jártok, rád köszönjön a kondiban, vagy mondjuk az exed köszönjön neked egy melegbárban...Az Insta is erről szól: pénzzel telepumpált álompárok, ami szerintem sok melegben azt az érzést keltheti, hogy nem elég jó melegek, ha mondjuk nem tangában járkálnak mindenfelé, vagy merik kijelenteni, hogy monogám kapcsolatra törekszenek. Sajnos azt érzem, hogy manapság tényleg hálásnak kell lenni, ha megtalálod a neked megfelelő párt, mert sok meleg már az ismerkedésnél is téves elvek alapján ismerkedik: veled is randizok, de közben mással is, legyünk kapcsolatban, de közben dugjunk mással is. Na mindegy, kicsit bonyolult az okfejtésem, de remélem átjött a lényeg. :D

jan. 24. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én transzneműként nem tudok azonosulni a "transz társadalommal" szóval szerintem teljesen normális, főleg elolvasva amiket írsz.
jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
vannak néger rasszisták
jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle ember létezik és dokan nem értenek azzal egyet amit a többi csinál, ez szerintem normális. Csak azért mert meleg vagy az nem jelenti azt hogy a viselkedésednek és a nézeteidnek egyeznie kell a nagy többségével.

De sok ilyen szitu van. Csak azért mert anno középsuliban az osztálytársaim hétvégente rendszeresen lerészegedtek nekem is azt kellett volna tennem? Nem! Szerintem mindenki a saját értékrendjének kell megfelelnie. Van akinek a felsorolt dolgok beleférnek és van akinek nem. Szerintem ez teljesen normális dolog.

jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tartom magam száz százalékban melegnek, de én sok esetben egyáltalán nem tudok azonosulni azzal amit sok meleg csinál. Nem értek egyet a Pride-al sem, és sokkal inkább vonzó számomra egy férfias férfi, mint egy lányos (értem itt az oly sokszor kiparodizált meleg vonásokra). Persze az is lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, nem is vállalom fel úgy igazán, aki vagyok, de bajom sincs vele. Egyszerűen nem vonzó számomra sok meleg viselkedése. Nekem a férfi azért férfi, hogy határozott, talpra esett, erős, sikeres... legyen, és ezt igyekszem is elérni saját esetemben. Persze azt is tudom, hogy ez egy sztereotíp gondolkodás, ami nem feltétlenül jó, de én így jól érzem magam.
jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tény, én is sokszor ledöbbenek, mikor itt olvasgatok, sok mindennel nem tudok azonosulni, amiről teljes természetességgel irkálnak, ugyanakkor nekem is vannak dolgaim, amin mások rökönyödnének meg. Ahogy a heterók is sokfélék, úgy mi sem vagyunk egyformák. Tulajdonképpen az általad említett “meleg társadalom” tagjaiban csak annyi a közös, hogy az azonos neműekhez vonzódnak.
jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra átjött a lényeg, amit mondani szerettél volna, és mindennel egyetértek. Csak sajnos annak ellenére, hogy szerintem ez a normális, már inkább ez a hozzáállás és felfogás van kihalófélben.
jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3: Meg öngyűlölő zsidók…
jan. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
5: Hasonlóan érzek. A szexuális identitásom is bizonytalan. Továbbá konzervatív is vagyok. A nők felé nem akarok nyitni csalódások miatt. Talán incel vagyok, de az ő “ideológiai” kötöttségeik nélkül.
jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megertelek es egyetertek veled. En is igy latom. Egy normalis baratot sem tudsz talalni a kozossegen belul, mert ugyis atver, vagy nem eri be baratsaggal es lekoszon. Osszessegeben meleg emberekben csalodtam a legtobbszor es a legnagyobbakat.
jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!