Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt Magyarországon nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt Magyarországon nincsenek a 18-23 éves passzív fiúk között 175 cm körüli (max. 180) magas, 60-65 kilós srácok? Nem (vagy csak nagyon ritkán) látok ilyeneket a partnerkeresőkön.

Figyelt kérdés
jan. 25. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, vannak.
jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én speckó ilyen vagyok. De (nem egoizmusból mondom). Ka kicsit már fem vagy, és csak kicsit sportosan, borotválva, higiénikusan prezentálod magad mint passzív, akkor "kalandra" túljelentkezés van. Online és offline is (nyilván ilyen témájú szórakozóhelyeken)


Szóval ne magadat okold ha nem találsz ilyet. Hatalmas a verseny.

jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 174/57 vagyok, 20 éves, van is jelentkező bőven. Látok sok hasonló srácot, szóval ha nem találsz akkor valszeg nem a partnerkeresőkkel van a baj.
jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Vannak bőséggel, csak ezt a kategóriát úgy kapd meg ha valamit villantasz ami nem a farkad, és nem is a kaland?kérdés.

Valami prémiummal kell előrukkolni, ha te átlagos vagy minden szempontból - akkor Felejcsd el.

jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok,

Rám ragadnak

De csak alkalmira izgatom őket

Vagy egyből költöznének hozzám

Úgy nézek ki mint Kartos, korban is. Autó, családi ház... Minden is.

De ez nem szerelem, én meg azt keresem

jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Társkeresőkön (pl Tinderen) a fent lévő pasik 70% passzív, és azoknak a kb 60%-a része olyan kaliberű (esetleg életkorban eltérő) mint amit leírtál, pedig én vidéki vagyok.
jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azon a környéken, ahol én lakom, nagyon kevés ilyen fiú van fenn. Én amúgy nem bírom a feminin fiúkat.
jan. 25. 22:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy hozzá hasonló passzív srác viszont nagyon jó lenne: [link] (lehetne szőke is)
jan. 25. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
185/60kg. AKadnak.
jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2: Vagy inkább nem szeretik az ilyen típust. Sokkal inkább ez a tapasztalat.
jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!