Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan coming outoljak apámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak apámnak? 30/F/V

Figyelt kérdés
Sziasztok, 30 éves verz(uni) vagyok. Anyám egy ideje tud a melegségemről, meg hogy párom van, nem örül neki, de solgozik az elfogadáson. Viszont lebeszél arról, hogy apámnak outoljak, mert szerinte kiszámíthatatlan lenne a következménye. Így viszont összevissza hazudhatok nekik, pláne hogy van egy tavkapcsolatom is, ráadásul a párom egy városban lakik a szüleimmel. Ők Pesten, én külföldön. Ha mondjuk a párom itt lenne, vagy másik városban, sokkal egyszerű lenne. Anyám tökre kiakadt azon is, hogy nem mentem fel egyszer hozzájuk, mikor Pesten voltam. Konkrétan elbőgte magát, szerinte ez egy hatalmas trauma, ami most történik....

jan. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hogyan com8ng outoljak kérdés tiniknel releváns, akik függenek a szuleiktol. Te egy külföldön dolgozó felnőtt ember vagy, úgy kell coming outopni, hogy elmondod apádnak mi a szitu. Az eddigi kérdéseidnel is tisztázva lett már, hogy anyád eléggé toxikusnak tűnik, neki is jót teszel, ha jekzed, hogy nem az van mindig, amit ő akar.
jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a kérdést már vagy 3x kiírtad, mindig kicsit másképp. Nem unod még?🙂
jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
3,dehogy unja.
jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Sehogy

Semmi kozuk hozza

jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg nem szép dolog, ha nem látogatod meg a szüleidet, ha már abba a városba látogattál el ahol ők is élnek...és egy másik országban élsz.....Az anyukádnak igazán fájhat, mivel erről az jön le, hogy a barátodat jobban szereted mint őket...


Ha te vagy az egyedüli gyerek nekik, akkor érthető, hogy nem örülnek, hogy meleg vagy, mert szerettek volna unokákat, viszont ami nem helyes, hogy nem mondod el az apukádnak...És nem helyes az anya részéről, hogy azt javasolja, hogy ne mond el.


Ezt el kell fogadniuk, hogy te ilyen vagy és kész, mivel ebben nincs alapjáraton semmi gond, hogy ilyen vagy. Ha meg nem vagy egyke gyerek akkor meg főleg el kell fogadniuk...Ott a másik testvér akinek lehetnek gyerekei.


Az apuka reakcióját meg csak akkor tudjátok meg, ha elmondod neki...egyszer úgyis muszáj lesz...És ezt örökké nem lehet halogatni, nehogy az legyen, hogy az esküvői meghívón döbben rá, hogy 2 férfi nevet lát rajta.

jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Hat az en apam reakcioja az volt hogy egy f**szopo pedofil b**zi vagyok, mert az igazi ferfiak a noket dugjak

Ennyit errol

jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha kovetkezo eletembe igazi ferfi leszek nem hozok szegyent senki fejére
jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-9, nagyon sajnálom
jan. 26. 10:32
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
9,nem lesz következő.
jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!