Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi volt az első meghatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt az első meghatározó szexuális élménye, ami esetleg a passzív vagy aktív oldal felé vezette?

Figyelt kérdés

jan. 26. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán amikor részegen kihasználtak.
jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy nálam ez fejben dőlt el,erre vágytam.Alárendelt szerep,irányítottak,megmondták mit tegyek,ebből adódott a passzív szerep.
jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mikor seggberaktak óvatosan és élveztem.
jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Határozott ember vagyok,Oroszlán csillagjeggyel.Részben ez volt a determináns.

Viszont gyengéd és gondoskodó aktív voltam és vagyok.

jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Este a sötétben a teraszon állva egymást átöleltük,csókolgattuk.és ő szép lassan és iszonyú érzékien kiverte nekem.Pedig csak cigizni ment ki.devez lett belőle.életem első szexuális élménye.Aktív vagyok
jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy pasi szopása volt az első. Utána is rendszeresen szoptak le,egyszer dugtam is és mégis full passzív vagyok.
jan. 26. 07:59
 7/11 Jani Belucci ***** válasza:
91%
Az első szexben fiúval passzív voltam és sokáig az is maradtam. Egyszerűen ilyen volt a személyiségem, gyengéd, visszahúzódó. Aztán 5 éve egy cuki macis srác rábeszélt, hogy legyek vele aktív, és baromira élveztem. Utána egyre többször voltam aktív. Aztán mostanra, hogy rendbe jött az életem párkapcsolatban, karrierben, pénzügyileg, és eljárok edzeni, nagyon megnőtt az önbizalmam, és nagyon kívánom az aktív oldalt. Most már 50-50% uni vagyok.
jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
A csajom nem tudott jól szopni, ezért elhatároztam, kipróbálom nekem megy-e, mert nem értettem mi olyan nehéz benne. Ment, azóta szeretem csinálni.
jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem egy meleg pár avatott be ami örök emlék marad!

Imádtam ahogy egyszerre kényeztettek majd elkezdtem egyikőjüket dugni majd meglepetésemre a másik srác elkezdte nyalni a hátsómat amit nagyon élveztem!

Nagyobb élvezet csak akkor ért mikor a nyelvét a farkára cserélte és én lettem a szendóba a töltelék!

Na azóta tudom,hogy uni vagyok

jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy ilyen szendvicsben passzívként örömmel benne lennék
jan. 26. 10:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!