Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kell maszturbálással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell maszturbálással prosztata orgazmust elérni? Tényleg sokkal intenzívebb érzés?

Figyelt kérdés
Bocs, tapasztalatlan vagyok. :( 18F

jan. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondjak intenzivebb. Sok ilyen kerdes volt mar keress utana.
jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a másik fél, vagy te valami segédeszközzel a prosztatád is izgatod.
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már kb három éve csak prosztata orgazmusom lehet. Először is alaposan tisztítsd ki magad. Aztán a mutató üjjaddal keresd meg a prosztatádat, ami valahol a herék és a második záróizmon között helyezkedik el, kissé érdes felület, ezt masszírozd, de közben ne nyúlj a farkadhoz, ha esetleg egy két hétig nem volt ejakulációd, nem volt orgazmusod, segíthet hogy hamarabb sikerüljön a prosztata orgazmus. Nekem másfél hónap orgazmus nélküli időszak után sikerült az első ilyen. Egyébként leírhatatlanul intenzívebb, mit annakidelyén a hagyományos volt.
jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-ashoz szólna a kérdésem.


Azt írtad, hogy másfél éve csak prosztata orgazmusod lehet. Ezt hogyan kell érteni? Más módon nem tudsz orgazmust elérni vagy másfél éve csak ilyen orgazmusod volt, maszturbáció általi nem?

jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
4-es nem másfél, hanem három éve. Ez egy hosszú történet, de a lényeg hogy a pasim szerint a szex során csak egy fasznak van szerepe, az pedig az övé, nem szerette ha a saját farkammal foglalkoztam, szerinte az én nemiszervem a fenekem, ezért lehet csak prosztata orgazmusom, a maszturbálás is csak anállisan történhet. Tehát három éve nem volt hagyományos módon orgazmusom.
jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5) ez akkora hulyeseg tole😅😅
jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is én megtanultam visszatartani ameddig csak akarom,az élvezetre koncentrálok nem az ürítésre,nem kell felnyúljak nekem megy anélkül is az ejakuláció nélküli vagy a prosztata orgazmus,onnan érzem hogy nem hagyományos hogy több percig tart az egész testemben érzem és az önkívület határán vagyok olyankor és mikor abbahagyom a recskázást akkor is nagyjából fél óráig érzem a kéjes érzést minden porcikámban, amíg tart nehezen tudok kommunikálni, közben a nők nyögését szoktam vissza hallani, ha becsukom a szemem akkor látom és érzem őket mintha velem csinálnák, elég ügyetlen is vagyok olyankor ezért el szoktam nyúlni az ágyban addig nem csinálok semmi mást.
jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Kapcsolaton belüli erőszak szaga van ennek.
márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
#3 miért, már nincsenek farkad és golyóid?
márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!