Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az oka, hogy rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy rengeteg kamus válaszoló,illetve privát üzenet író van?

Figyelt kérdés

jan. 28. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor recskazik a beszélgetésre. Utanna meg eltünik....
jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mit jelent az, hogy kamus? Mert sokaknak nagyjából annyit, hogy ha nem találkozik vele azonnal vagy pár napon belül, akkor kamus. Pedig lehet, hogy egyszerűen nem jött be neki a másik, vagy éppen nem alkalmas neki, és ezernyi más ok.
jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindez lényegtelen, ha nem innen akarsz ismerkedni. Ha viszont igen, akkor bosszantó lehet valóban.
jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anonim oldalon általában csak kiélik a fétiseiket amire masztiznak aztán kész. Élőben már nem mernék meglépni
jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem a kamus azt jelenti, hogy ír privát üzenetet, többször és eltűnik.
jan. 28. 15:33
 6/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ide nagyon sok olyan ember jár, akik sosem merték megélni a szexualitásukat. A válaszolók egy jelentős része csak feltételes módban ír a szexről. Nem olyan meglepő így.
jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg a kapus...

Meg sokszor megfordul a fejemben, hogy mesterségesen generált privát üzenetet kapok!, és sajnos nehéz kiszűrni az ilyeneket is...

Szédítik az embert, aztán vagy eltűnik, vagy véget nem érő a beszélgetés, nem azt írja amit kérdeztem, stb...

Aztán eltűnnek...

Majd ismét felbukkan, aztán aki fél éve 20 éves volt, mostanra 16 lesz, vagy éppen 40...

Lényeg, innen nehéz olyannal beszélni, akivel aztán találkozni is lehet!, persze nem lehetetlen, volt akivel találkoztam, és volt is valami...

Na mindegy

jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elfogadom, hogy recskázik. De ne hülyitsen másokat. Érdekel a gruppen, arra is jött privát. Moziba kéne menni. Benne vagyok, de eltűnt az is
jan. 28. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű,nem kell partnert keresni itt,hiszen mint látjátok,a többség nem ezért jön ide.Én pl. úgy szoktam,hogy ha rámprivátoznak,az első válaszban közlöm,hogy nem ismerkedek innen,csak válaszoltam egy kérdésre. Ha beszélgetni akar,az ok. de más kizárt.Erre ők tűnnek el.
jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az online teret sokan csak trollkodásra, a frusztrációik levezetésére, lelki nyomoraik kiélésére használják.


Szexre ott vannak a szaunák.

jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!